Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testzsír százalék mérése...

Testzsír százalék mérése Miskolcon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, valaki tud Miskolcon egy helyet ahol van megbízható testzsír százalék mérő/mérés ?
2015. márc. 19. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A legjobb a tükör.Én is voltam gépi mérésen aztan tiszta bambaságokat mért:)
2015. márc. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

A legjobb tényleg a tükör. Mit érsz egy számmal, ha a tükörben nem azt látod, amit szeretnél?

Tényleg ökörségeket mérnek. Az én testzsírom pl. Error 4.

A NETFIT program keretén belül minden általános iskola kapott 4 elektródás testzsírszázalék mérőt. Biztosa van ismerősöd, aki ismer egy tesitanárt.

2015. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ahhoz hogy a tükörben azt lássam amit szeretnék, először tisztában szeretnék lenni egy-két dologgal, és ebbe beletartozik ez a szám is. Engem érdekel, ezért tettem fel a kérdést, ha a tükörből meg tudnám állapítani, nem kérdeznék.Sajnos nincs tesitanár az ismeretségi körömben, ezért a kérdés még nyitott: Miskolcon mérnek valahol testzsír százalékot?
2015. márc. 19. 15:03
 4/10 Szintiszoli123 ***** válasza:
Edzőtermek. Pl emegyfitnessz.
2015. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szintiszoli123 ***** válasza:
A zsírmentes testtömeged akarod kiszámíttatni?
2015. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az m1-ben van ilyen? Köszi, egyébként igen, kíváncsi vagyok arra is :)
2015. márc. 19. 18:13
 7/10 Szintiszoli123 ***** válasza:
"hogy a tükörben azt lássam amit szeretnék, először tisztában szeretnék lenni egy-két dologgal" - Ennek csak akkor van értelme, ha a zsírmentes testtömeged érdekel, hogy arra vonatkoztatva számold ki az induló makróidat. Minden egyéb esetben a testzsír% csak egy szám. Nem az számít, hanem amit a tükörben látsz.
2015. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hidd el, attól hogy a tükörrel jössz, még akkor is a feltett kérdésre várom a választ, és nem arra, hogy szerinted mit miért kellene tudnom. Nem értem, egyesek miért akarják ráerőltetni a meggyőződésüket másokra. Az eddigiekre ment a zöld pacsi,és köszönöm az "emegyfittnesz" tippet, de ha a címben feltett kérdésre nem tudsz érdemben válaszolni, akkor inkább keress más megválaszolandót itt a gyakorin.
2015. márc. 19. 20:42
 9/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

1) válaszoltam, kétszer is.

2) köszönöm a pacsikat (ha én kaptam)

3) itt senki nem erőltet semmit. segíteni próbálunk.

4) érdekel, hogy mit kötsz a testzsír%hoz. Ha ezt megtudnám és elkezdenék neked okoskodni, hogy "de az nem is úgy van, hanem máshogy" (mer' amúgy ilyen vagyok :) ), azt már nevezhetnéd erőltetésnek.

2015. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen tudni szeretném ezt a számot és kész. Ez tudtommal nem egy magyarázkodó oldal, hogy ki kéne fejtenem hogy miért teszem fel a kérdésemet. Feltettem egy egyszerű kérdést, és teljesen másra kaptam válaszokat. A kérdés az, hogy MISKOLCON TUD VALAKI ILYEN HELYET???? Kaptam tőled egy tippet,amit megköszöntem, meg is kérdeztem tőlük e-mailben,és majd válaszolnak ha akarnak.Aki tud nekem válaszolni, annak köszönöm, aki meg másról akar beszélni, könyörgöm, ne írjon....
2015. márc. 20. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!