Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők arra is mennek...

Testépítők arra is mennek hogy minnél kisebb legyen a testzsír százalék?

Figyelt kérdés
5% a testzsír százalékom. Az baj? 6-tól lefelé soványnak számít 16 éves korban. 66 kg vagyok. 185 cm. Érdemes volna elkezdeni a testépítést?
2015. febr. 16. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem 5%. Ez valami mast jelenthet mert az termeszetellenes lenne.

Persze hogy erdemes.

2015. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

8-10%nál alacsonyabb testzsírt még nem láttam olyan fiatalon aki még nem edzett.(extrém ectomorfok)

Ezernyolcszárszázalék h neked nem 5%....:D

2015. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mutatok egy képet: [link]


Na, neki 5% testzsírja van. Persze tele van szteroidokkal.

Az izom nélkül meg ilyen (egészségtelenül) alacsony testzsírral úgy nézne ki, mint egy Auschwitzi túlélő. Vicc nélkül.

Úgyhogy egyezzünk meg abban, hogy a te testzsírod kb. 10% (inkább több, mint kevesebb) lehet úgy hasra ütésszerűen megtippelve. Ha tényleg olyan vékony vagy.

2015. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Javítom magam, *auschwitzi, kis a-val.

Amúgy persze, ha érdekel, simán belevághatsz.

2015. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy éve hagytam abba a súlyzózást. Előtte 2-3 évig súlyzóztam. A 6%-tól lefele a sovány. Gép mutatta ki ezt az értéket. Meg valami bmi értéket is vagy mit. Magasságot megkellett adni. Kezembe fogtam valami érzékelőtm mezítláb rákellett állni a mérlegre. Most az iskolában van ez az új dolog. Ott mérnek ilyesmiket. A másik kölöknek 7.2 %. Egy másik kölöknek meg aki jelenleg gyúr úgy 2 éve annak 9% volt. Van egy 106 kg-os 2 méter magas 15 éves. Annak 28% volt. Ja és ugye az életkort is megkellett adni.
2015. febr. 16. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
A műszer pontatlan. +-3%-ot is tévedhet.
2015. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontatlan.
2015. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mérleg az arányokat néz.... testsúly és magasság....

Mivel borzasztóan vékony vagy, 0izom gondolom (185cm 66kg) ezért azt gondolja annyi a testzsírod, ami krvára nem valószínű, és h az osztálytársad is 6% körül... nagyon valószínű.:)

Átlag alatti a súlyod, ezért mutatja olyan kevésnek a testzsírod...

Tegyél képet, az a legegyszerűbb.

2015. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!