Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Streetworkout (saját testsúlyo...

Streetworkout (saját testsúlyos edszés) mellet, hogyan égessek zsírt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, a testzsír százalékom 16%, 63kg vagyok, de szálkás szeretnék lenni. 1 hónapja végzek saját testsúlyos edzést, sokat fejlődtem, csak nemtudom, hogyan osszam be a kardiót, mikor, mennyit csináljak. Egyébként van ugrálókötelem, szerintem az jó kardiónak. Izmot is szeretnék építeni, de mellette zsírt is égetni, ezért segítsetek tanácsokat adni!

#testépítés #Street Workout #saját testsúlyos edzsés
2015. márc. 14. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
izomépítés mellett, nem fogsz zsírt égetni, az egyikhez tömegnövelő étrend kell, a másiknál pedig szálkásító étrend.
2015. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 - palilaci - ***** válasza:

Úgy van ahogy előttem írták.

1 hónap alatt meg biztos, hogy nem fejlődtél sokat 63kgval meg még nem kéne szálkásítani mert nincs mire. Kardió helyett pedig aerob mozgás kell a hatékony zsírégetéshez ... na meg a legfontosabbat kihagytam: étrend.

2015. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!