Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét vegyek?...

Milyen fehérjét vegyek? Szeretnék tömeget nővelni, de az anyagi kereteim nem nagyok max 6ezret tudnék most rászánni. Miket ajáltok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne vegyél semmit, ha tömeget akarsz nŐvelni, akkor rendes étrendet kell először is összeállíts. Anélkül kidobott pénz a tápkieg.

Ha még nincs meg az étrend: sárgakapszula c. könyvet olvasd el (nem hosszú)

Ha megvan a diéta, akkor pedig olyan fehérjét keress aminek legalább 70% os a fehérjetartalma. Ezen belül pedig már szinte mindegy hogy milyet választasz.

2015. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha egy adagban van 33 g fehérje az jó?
2015. márc. 11. 21:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs étrended, akkor tökmindegy hogy 5 ezerért vagy 30 ezerért veszed a fehérjeport, mert csak pénzkidobás lesz.

Inkább vegyél belőle húst és edd meg.

2015. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 crudy ***** válasza:
jó tegyük fel h van étrended és még tuti is, akkor olyat vegyél, amiben nagyon sok szénhidrát van de nem elenyésző a fehérje se. mutant whey meg az a sz*r jumbo pl ezek nem jók mert kalória atombombák. dagadt leszel tőle. de mondjuk egy up your mass az nagyon tuti, de több mint hatezer, jóval. nagyon sok tápkieget ismerek ezért biztos vagyok benne, hogy ilyen árban nincs tuti tömegnövelő. vagy gyűjts még pénzt vagy ha nem akarsz várni akkor mondjuk egy full force - full mass nem lenne rossz neked
2015. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

A testépítés egy nagyon köldtéges hobbi, ha nincs legalább havi 50 ezred rá, felejts el.

6 ezer Ft-ért 1 kg fehérjét tudsz esetleg venni, 1-2 hét alatt simán elfogy, az étrendtől függően.

Költsd másra az a 6 ezret.

2015. márc. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 - palilaci - ***** válasza:

"jó tegyük fel h van étrended és még tuti is, akkor olyat vegyél, amiben nagyon sok szénhidrát van de nem elenyésző a fehérje se. mutant whey meg az a sz*r jumbo pl ezek nem jók mert kalória atombombák. dagadt leszel tőle. de mondjuk egy up your mass az nagyon tuti, de több mint hatezer, jóval. nagyon sok tápkieget ismerek ezért biztos vagyok benne, hogy ilyen árban nincs tuti tömegnövelő. vagy gyűjts még pénzt vagy ha nem akarsz várni akkor mondjuk egy full force - full mass nem lenne rossz neked"


Ne zavarjon, hogy a Kérdezőnek fehérje kell nem pedig tömegnövelő. Amiket felsoroltál azok mind tm-ek ráadásul egy csomó kalória van bennük (ami nem baj de szerinted igen).

Egyébként meg nem ismersz Te olyan sok tápkieget max a felfutatott külföldi és itthoni cuccokat. Ez látszik abból, hogy Full force-os szemetet vagy egy túlárazott tömegnövelőt (2kg 12000ért? és a fele cukor? 6000ért veszel egy kg cukrot meg 1kg fehérjét meg nehány mg vitamint? van üzleti érzéked:D 12000ből én 3kg minőségi tejsavót veszek neked).


Kérdező! Nem hiszem, hogy van étrended ami hiba mert attól fogsz fejlődni. Inkább ruházz be egy alap multivitaminra meg egyél többet, minőségibbet és olvasd el a sárga kapszula c. könyvet.

2015. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 - palilaci - ***** válasza:

#5-ös ezt cáfolom.

90kg vagyok és havi 35-40ből kiegekkel együtt simán kihozom. Ez az el se kezd szöveg meg ordináré fasság. Legalább beletanul a gyakorlatokba, szokja a terhelést és lehet fejlődik egy picit de ami a legfontosabb: mozog és tesz valamit a céljáért.

2015. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az étrendem rendbe van nem tudom honnan szeditek h nincs rendbe..
2015. márc. 12. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Onnan hogy az ilyen kérdéssel ide jövők 99%a még csak nem is hallott étrendről.


És írtam:

"Ha megvan a diéta, akkor pedig olyan fehérjét keress aminek legalább 70% os a fehérjetartalma. Ezen belül pedig már szinte mindegy hogy milyet választasz.


te erre visszakérdeztél egy ostobaságot, mert

1: honnan tudjuk mennyi az "1 adag" az nem mértékegység.

2: általános iskolás matek hogy ki tudd számolni magadnak.

2015. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#7

Edzhet ugyan, de megfelelő étrend nélkül jelentős fejlődésre nem számíthat.

Az általad említett összeg nem sokkal kevesebb attól amit én mondtam, a 6 ezertől viszont jócskán több.

Havi 6 ezer Ft-ot felesleges fehérjére költeni, mert az hosszú távon sem hoz semmit, azért mondtam hogy költse másra.

2015. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!