Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csökkentem a szénhidrátot...

Ha csökkentem a szénhidrátot fogyok?

Figyelt kérdés
reggelire meg délbe ennék teljeskiörlésü kenyérböl készült szendvicset reggel 2 délben 2 mikor haza érek a sulibál általában 5 orakkor akkor meg egy protein ital sok zöldség és csirkemell vagy hal 4-5 szelet kb meg 3főtt tojás emellett napi fél ora szobabiciklizés és minden más nap kondiba járnék.... 98kg 174cm vagyok igy heti 1kg - meg lenne?
2015. márc. 10. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
csak akkor fogysz, ha egészen pontosan leméred, hogy most mit eszel. Akkor fogod tudni, hogy egyáltalán miből mennyit ehetsz. Ekkora túlsúly mellett nemcsak a szénhidrátból kell kevesebb, de nyilván a többiből is. Nem olyan lényegtelen dolgokra koncentrálj, mint teljes kiőrlésű vagy nem teljes kiőrlésű, mert a kalóriatartalmuk alapvetően ugyanakkora. Inkább arra figyelj, hogy a magas tápértékű ételeket cseréld ki alacsonyabb tápértékűekre. Egyél olyan ételeket, amelyek inkább sok emészthetetlen rostot tartalmaznak, laktatnak, de a kis tápérték miatt nem hizlalnak (pl. káposztafélék, akár savanyítva is, meg cékla). Heti 1 kg fogyásra ne számíts, mert olyan jó hőszigetelő réteg van rajtad, hogy a hőháztartásod fenntartásához rendkívül kevés energia kell. Fél óra szobabiciklizés kevés. Kétszer-háromszor fél óra, az már valami, de meg kell izzadni, mert az mutatja, hogy valóban van felesleges hő leadása. Nehezebb leadni a többlet súlyt, mint ahogy felszaladt.
2015. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál valami tanácso adni, hogy 1kg- meg legyen hetente vagy fél kg legalább? minden napos mozgásom meglenne
2015. márc. 10. 18:24
 3/3 anonim válasza:
A legalkalmasabb a futás
2016. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!