Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem egy Multi-Pro-t és...

Vettem egy Multi-Pro-t és szarul lettem, de nem teljesen biztos, hogy ettől. Véleményeket szeretnék?

Figyelt kérdés
Nos hát, ez az első Multi-Prom, előtte ISS Vitamin pakkot használtam vagy mega daily one-t patikás omega-3-al és c-vitaminnal kiegészítve. Ma vettem be először egy egész csomagot, és nem tudom, hogy mitől, de hihetetlen rosszul lettem és vagyok még most is. Kajám az ugyanaz mint mindig, úgyhogy én csak erre gyanakszom. Eléggé hülyén hangzik, hogy gyomorrontást kapnék egy vitamincsomagtól. De elképzelhető, hogy hanyagolnom kéne?

2015. márc. 5. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
én ha éhgyomorra veszem be a mega daily one-t, akkor savat hányok... ami érdekes, hogy a multi pro-val nincs ilyen, attól csak büdöseket böfögök... most először kipróbáltam a shop.builder "saját" packját, annál egyik jelenséget sem tapasztalom.
2015. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én is szemezgettem a shop builderessel.

(aki az esti soványtúróját eszi ne olvasson tovább:D)

nekem egyszer volt egy olyan incidensem a mega daily one-al, hogy bevettem ittam rá vizet, böfögtem egyet és a port sugárba böfögtem ki :D durva volt.. és az az íz...:D

2015. márc. 5. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igen :D
2015. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!