Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a köldökzsin...

Mi a véleményetek a köldökzsinórvér levételéről? Annyir megoszló véleményeket hallok, hogy teljesen eltanácstalanodtam.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 06:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Értelmetlen.
2013. ápr. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak 1% az esélye, hogy valamikor szükség lesz rá akkoris megéri.

Az én lányom egy teljesen problémamentes terhesség után született szívbetegséggel, valamikor, reméljük csak felnőtt korában billentyűt kell cserélni, de már egy katéteres mütéten túl van és csak 2 hós. Már sikerült őssejtekből csinálni a Briteknek. Áldom istent mikor ugy döntöttünk h elrakatjuk. Bárki járhat igy....sajnos. És nem genetikai betegség, hanem amikor fejlődött a szive akkor volt egy gyulladásom, aminek semmi tünete nem volt, nemis tudtunk róla.

Én azt mondom h aki teheti rakja el, veszíteni nem veszítvele, max a pénzt, de az nem minden.

2013. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Na ez engem is erdekel mert en is gondolkodom rajta. Elso valaszolo, miert ertelmetlen legyszi fejtsd ki.
2013. ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Elso voltam.

2013. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekik pl. biztos megérte:


[link]


Mi levetettük. Remélem ablakon kidobott pénz lesz.

2013. ápr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá pénzem nem kérdés....
2013. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha van annyi pénzed hogy ne kelljen rá kuporgatni, hitelt felvenni, vetesd le, ha nincs ennyi megtakarításod, akkor felesleges, mert a kezelésre sem lenne, ami több 10 millió, külföldre kell utazni, OEP Bem támogatja...
2013. ápr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A beidézett lam folyóiratos orvosi vélemény 2002-es. Gondolj bele, 11 évvel ezelőtti. Nem gondoljátok, hogy azért ennyi idő alatt fejlődött az orvostudomány? Nem alapozunk 1960-as cikkekre sem, ahol még egy szervátültetés is sci-finek tűnt volna, nem? Szerintem aki megteheti, és nem kell emiatt adósságba vernie magát, tetesse el. Dobjon ki ennyit az ablakon, ha valakinek úgy tetszik. De ki tudja, hogy a köv. 11 vagy akár 20 évben mikor lehet rá szükség...
2013. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7es! Ha kicsit utána néztél volna akkor tudnád, hogy van olyan cég is ahol ez megoldott! (CBC) Meg kell nézni mit írsz alá, óriási különbségek vannak a sejtbankok között.
2013. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva pedig ha megtehetitek vetessétek le, jelenleg 80 betegségre tudják sikerrel alkalmazni és ez a szám csak több lesz. 9es voltam!
2013. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!