Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a köldökzsin...

Mi a véleményetek a köldökzsinórvér levételéről? Annyir megoszló véleményeket hallok, hogy teljesen eltanácstalanodtam.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 06:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a doki azt mondta, olyan ez, mint az autón a Casco biztosítás. Fizeted, és reméled, hogy nem kell. De ha meg véletlenül baj van, és kell, akkor milyen jó, hogy van mihez nyúlni. Azt is mondta, hogy folyamatos a kutatás ezen a téren, szóval mindenképp ajánlotta.
2013. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem a kórházban a HumanCellt ajánlották,hogy az megbízható cég.Most várom a 3. gyerekünket,az első kettőnek nem vetettük le,de most nagyon azon a véleményen vagyok,hogy le kell vetetnünk.
2013. ápr. 21. 09:45
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Mind mind a ket lanyunknal levetettuk es a kovetkezo babansl sem kerdes. Soha nem bocsajtanam meg magamnak ha kellene es en sajnaltam ra a penzt. Inkabb veszek hasznalt babakocsit, es a kozepso agyat orokli a kicsi, nem jarok majd babauszasra, de levetetjuk most is. Az+a doki nekunk 250.000 ft igy tudom, hogy mi szerencsesek vagyunk, hugomek pl nem tehettek meg, de ok is szerettek volna. Olyan ez mint a poggyaszbiztositas. Amikor hazajossz a nyaralasbol es minden ok, egy percig sem bankodsz, hogy fizetted a biztositast, pedig az osszes borondod megvan. Orulni fogok amikor lejar a szerzodes es nem kellett!
2013. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Humancellel annyi volt a bajom, hogy teljesen magyar cég....a mai gazdasági helyzet melett meg én féltem h csődbe megy és akkor kuka minden....
2013. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, mi a Kriot valasztjuk 3x is
2013. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!