Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az baj, ha nem állítok össze...

Az baj, ha nem állítok össze rendes táplálkozás tervet, de ettől függetlenük keményen edzek?

Figyelt kérdés
Próbálok helyesen táplálkozni, de nem tudok állandóan csirkemellet, zöldségeket, rizseket enni. Nagyon megunom őket és néha nem úgy táplálkozom ahogy kéne. Természetesen nem készülök versenyre, de ez az egész mérjük ki a tápanyagokat és az egészségmánia az agyamra megy. Amúgy szeretek edzeni de ezt a részét nem szeretem.
2015. febr. 28. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nyilván ha edzel az jobb, mint ha a kanapé előtt ülnél, de egyrészt jó eredményt rendes étrenddel tudsz elérni, másrészt meg az egészséges táplálkozás nem arról szól, hogy "szzereted-e". nem kell persze túlzásba esni és pánikolni egy ki félrekajálástól de a tápanyagok kimérése azért még nem a végletesség jele...
2015. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan ez mint az autózás. Csak akkor jutsz el valahova, ha tankolsz annyit a verdába. De ha te csak a közeli faluba szeretnél eljutni mert szeretsz autózni, akkor nem kell sokat tankolnod és számolgatnod a fogasztást.


(amúgy van más fehérjeforrás is azért, nemcsak a csirke. Csak a csirke a legjobb ár-érték arányú)

2015. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát azzal tisztába vagyok, hogy nem fogok annyira jól kinézni és így kockahasam lesz, de mint mondtad inkább ez, mint a lustálkodás. A másik amit builderen olvastam az kicsikét drága nekem. Edzés előtt után azért mindig eszek húst vagy rizzsel vagy krumplival vagy teljes kiörlésű kenyérrel, zöldséggel, de napi szinten egyrészt sokba kerül másrészt nagyon megunom.
2015. febr. 28. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
nem akarok most nagy vitát, csak megjegyzem, hogy ez egy jól begyakorolt sztenderd válasz, hogy drága, de ha szépen kiszámolod, nem sokkal olcsóbb ám az átlag ember kajálása sem.
2015. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sőt, egy okosan ésszel megtervezett étrend lehet sokkal olcsóbb is, mint egy "átlag" kaja..
2015. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 *Glissade* ***** válasza:
Nekem sincs konkrét étrendem, csam nagyjábóli és egész jól elvagyok így.
2015. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen a genetikád. Ha megvan a fehérjéd simán fejlődhetsz sokáig, aztán csak annyi lesz a különbség hogy max kicsit jobban zsírosodsz. De ha keményen eddzel és netán csinálsz vmi cardio mozgást is mellé akkor minimalizálhatod a zsírosodást is.
2015. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem sincs konkrét étrendem még is jön a forma :)


Annyi, hogy reggel zab+fehérje+banán edzés után ch+fehérje utána egy óra múlva rizs+csirke este túró.

2015. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *Glissade* ***** válasza:

Nekem meg annyi, hogy mindennap eszek fehérjét pl. egy szelet hús, rizs, krumpli, vagy durumtészta körettel.

Mindennap eszek zöldséget, gyümölcsöt, megiszok 3l vízet.

De a napszak és a mennyiség nincs korlátozva.

Mellette edzek ;)

Cardiót is+ súlyokkal, sajáttestsúllyal is.

2015. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!