Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Impact whey vagy 100% whey...

Impact whey vagy 100% whey protein melyik a jobb? Miert?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 10:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azt irtam hogy fura ize van, nem azt hogy nem ihato, es igen mellesleg edzes utan fogyasztom 1:1 aranyban :)
2015. márc. 5. 06:32
 12/13 - palilaci - ***** válasza:

Semmi bajom az MHN-nel MHN whey prot hasznalok es az eddigi legjobb feherje amit kiprobaltam... DE

-Nem tudtam, hogy itthoni

-Magyar cegnel meg mindig a 2 emlitett forgalmazora gondoltam


Nevvaltoztatasra meg mindig nem valaszoltal pedig engem erdekelne

Egyebkent szerintem semmi kivetnivalo nincs abban ha valaki sajat maganak keszit edzes utani tomegnovelot. Olcsobb es kb ugyanaz

2015. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tap bela ***** válasza:

Pedig magyar cég van most már igen sok, sőt van amelyik márka létre van hozva, és rövid időn belül, már egy újabb is van helyette.


Az MHN névváltoztatás egy nagyon régi történet, és mivel ennek semmi köze a termék minősége, milyensége, csupán valakinek egy bizonyos megnyílvánulása miatt, nincs értelme foglalkozni vele.

2015. márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!