Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Impact whey vagy 100% whey...

Impact whey vagy 100% whey protein melyik a jobb? Miert?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 10:40
1 2
 1/13 - palilaci - ***** válasza:
10000x meglett mondva miert jobb szinte az osszes kulfoldi tejsavoprotein annal az itthon agyonhypolt, tularazott szarnal
2015. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tap bela ***** válasza:

És szerinted az itthoni fehérjék alapja hol a fenébe készül, gyártódik?!?!?!


Legyünk már annyira informáltak, hogy ezzel is végre tisztában legyünk!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!

!!!!!!

!!!!

!!

!

2015. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 - palilaci - ***** válasza:

Erdekes egy eloleny vagy Kedves tap bela.

Eloszor fikazod a sciteces feherjet es az MHN-t dicsoited most meg veded.

Tisztaban vagyok vele, hogy az alapja WPC 80. De az nem mindegy, hogy az egyik egy taurinnal "felturbozott" 69%os valami, addig a masik egy jo aru 80%os tejsavo protein

2015. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na md1, en Impact whey proteint vettem, olcsobb mint a 100% whey a scitectol, mert van izesitetlen formaban is utana olvastam, hogy jobb mint a masik (ezt idovel meglatjuk majd)
2015. febr. 28. 11:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen jellemző alapján ítélünk. Az Impact olcsóbb, az tény, és bár van 4278492742 íz, nem biztos, hogy rátalálsz a neked tetszőre, míg a másikat kipróbáltan finomabbnak mondják.
2015. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tap bela ***** válasza:

"10000x meglett mondva miert jobb szinte az osszes kulfoldi tejsavoprotein annal az itthon agyonhypolt, tularazott szarnal"


Érdekes..... ebben hol olvasol scitec szót?!?!!? Mert én nem!!!

Az pedig egy kiss fura, hogy az összes külföldi jobb, mint a hazai valamelyik ..... de hát több hazai is. Bár, mint írtam, így hogy hazai, nem igen létező fogalmom, mert idehaza fehérját gyártó gyár NEM LÉTEZIK!!!!!!!!!

Erre a gondolatmenetedre reagáltam, mint élőlény ha már a szavaidba kapaszkodom.


Természetes, hogy az a termék amivel semmi nincs csinálva, csak fogják és a 15kg-os zsákokat 5kg-osba teszik olcsóbb, mint aminél ezt-azt hozzákevernek, dobozba teszik, grafikát gyártanak a dobozra, és kiskereskedőknek adják el. Mert ugye a kereskedőnek is keresnie kell rajta valamit.


A Myprotein saját maga adja, és nem igen foglalkozik kiskereskedőkkel, és ebbe nagyon nem szeretnék belemenni, mert mesélhetnék aztán erről a dologról igen cifrákat.


Aztán van egy olyan is hogy ÁFA ami idehaza 27% odakint meg csak 20%. Ez is felhajtja az árakat.



És természetesen, ha fogjuk a 15kg-os zsákot ami legördül a fehérjét gyártó gyárból és még csak azt a fáradságot sem vesszük, hogy 5kg-os kiszerelésbe tesszük, mint a Myprotein, akkor természetes, hogy 3.490Ft/kg-os áron megtudjuk venni, például itt. Ja, bocs, nem lehet reklámot linkelni!!!


Ettől függetlenül az MHN is magyar cég, még is a magyar viszonylatban mérten nagyon jó áron van, ahhoz képest, hogy csak a WPC80 + íz van benne. 6kg = 23.990Ft!!!


És mint írtad Taurin stb. ebben szintén nincs.


Még egy szó a külföldiekről, ugye ismerős a gaspari, Arnold Series, Mutant?!!?!? Nos ezek már kint megbuktak az USA-ban!!! Pedig külföldiek, és agyon reklámozottak.

2015. márc. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hogy en is mondjak meg valamit itt, az eredeti temahoz kapcsolodva: Izetlen wheyt vasaroltam a myproteintol...vizzel eleg fura ize van ugy magaban, de ha megdobom egy adag dextrozzal akkor mar jo. Tejben oldva finom, dextrozzal megjobb. Azert valasztottam whey+dextroz kombinaciot, mert szeretem sajat magam osszeallitani az adagot.
2015. márc. 4. 14:37
 8/13 - palilaci - ***** válasza:

Konkretan 2 cegre gondoltam. Biotech, scitec.Az Mhnrol nem tudtam, hogy hazai cucc.

Egyebkent nem tudsz arrol meselni h miert valtoztattak nevet (musclebear volt eredetileg es hallottam par sztorit errol)

2015. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tap bela ***** válasza:

Kedves palilaci ennél azért több márka is amit sokan külföldinek gondolnak magyar, és itt csomagolják, de ez lényegtelen.


Érdekes A biotec is eredetileg más néven "jött a világra".... de ez sem érdekes.


Ellenben ez a hallottam pár sztorit ez már kezd unalmassá válni, értem én azt a mögöttest, hogy lehúzunk valamit, mert valakinek egyéni sérelme keletkezett és azt így próbálja levezetni. De a sztori az mind addig sztori marad, amíg sem te sem a sztori terjesztője nem lép elő egy TÉNNYLEL!!!! Én egy másik sztorit is ismerek, de ez is lényegtelen, sőt igen sok sztorit ismerek.


Inkább akkor az MHN tulajdonosát idézem ezzel kapcsolatosan pontotsan, és érthetően.


"Erre a szokásost írd kérlek, hogy ez teljességgel nem igaz. Bizonyítsa az állításait, ha nem, akkor az oldal üzemeltetőjénél fogom kérni az beírás törlését, ha nem, akkor jogi lépéseket fogunk tenni ellene."



A TÉNY pedig legyen már egy hivatalos OKIRAT!!!!!

2015. márc. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tap bela ***** válasza:

S ha már a kérdezőnél tartunk, aki ezt írta ide.....


"

Azert valasztottam whey+dextroz kombinaciot, mert szeretem sajat magam osszeallitani az adagot"


Tehát azért választotta az impact whey-t natúr verzióban, hogy hozzá tegyen utólag dextrózt, mert úgy már iható számára.


Gratulálok. Remélem hogy napi 3-4 alkalommal issza ezt a kombot. Aztán ha lehetséges egy kicsit gondolkozzon el. Ha csak edzést követően mondjuk 1:1 vagy 1:2 arányban akkor gond egy szál se.

2015. márc. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!