Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az árat nem vesszuk figyele...

Ha az árat nem vesszuk figyelembe melyik jobb weider gold whey, vagy scitec nutrition whey protein?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagy scitec párti vagyok, szerintem az jobb.. arról nem beszélve, hogy a weidernél 1 adagban van 15g ch
2015. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zholee ***** válasza:
A scitec egy alsó kategóriás szar gyártó. A weider majdnem a teteje. Nem erről a két termékről beszélek, nem néztem meg melyikbe mi van, hanem magáról a márkáról.
2015. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat mar megvettem a weidert.
2015. jan. 2. 21:34
 4/4 zholee ***** válasza:
Ha bírod anyagilag, akkor csak ajánlani tudom. Tényleg felső kategória. Amúgy gaspari nutrition, twinlab, nutrend,musclemeds, optimum, labrada, dimatize, universal, bsn, q&t amik még felső kategóriás termékek, és az ára miatt jobban jössz ki mint a weiderrel.
2015. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!