Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Puffasztott rizs búza diétába?

Puffasztott rizs búza diétába?

Figyelt kérdés
Hello elég sokan mondják hogy a puffasztott dolgok amik szénhidrát a nagy része diétába való én meg tömegelésnél eszem szénhidrát tartalma miatt most akkor nekem van igazam vagy a többi embernek? Mert úgy gondolom diéta/szálkásításkor fehérjét kellene emelni és szénhidrátot vissza folytani.
2015. febr. 20. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
a diéta szó étrendet jelent... szálkásító étrend, tömegnövelő étrend, mind kettő diéta.
2015. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szénhidrát kalóriaminuszos (fogyós) diétába nem való, vagy csak minimálisan. De azokkal ne állj vitába, akik szerint az ananász zsírégető, és a banánt is lehet kiló számra enni fogyókúrában, mert gyümölcs.


Neked van igazad.

2015. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak nekem van igazam és tömegelésnél jók a puffasztott cuccok
2015. febr. 20. 19:56
 4/5 anonim válasza:
76%
Tévedtek. A diéta szó országgyűlést jelent.
2015. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó választ megkönnyeztem :D, szálkásításnál is jó csak ne magában edd, hanem teljes értékű étkezésben.
2015. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!