Aranyér deadlift után?
25 éves férfi vagyok és sajnos egy jóizü deadlift-ezés után bizony másnapra kicsücsült egy borsononyi nagyságú aranyér.Valaki tapasztalt már ilyet?gondolom ezentúl minden lábedzés után 2-3 napig nem fogom leülni...?
Valójában meddig lehet ezt húzni, sportol valaki aktivan aranyérrel, vagy megkell operálni?
Vegyél Reparont, csodákra képes! Ha nem nagyon durva a dolog, akkor szinte azonnal használ!
Nekem is van aranyerem, de edzéstől nem szokott előjönni, bár az erőlködés nem tesz neki jót, de nekem a deadlift jellegű erőlködéstől még soha nem jött ki.
Már bocsi de nem fáztál fel, vagy nem volt szorulásod? Attól már inkább elképzelhető.
Amíg nem múlt el, addig ne erőltesd, mert rosszabb lesz. Inkább kezeld ki rendesen. Nagyon rossz állapotba erülhetsz ha nem gyógyul meg, én is csak hajszállal úsztam meg a műtétet.
Amúgy nem kenőcs :) Akkor is jó, ha érzed, hogy ki akar jönni, egyet elhasználsz és elmúlik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!