Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai munka mellett, hogyan...

Fizikai munka mellett, hogyan edzek?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja elkezdtem edzeni itthon, kaptam tanácsot egy személyi edzőtől nitro gaint, és glutanatort szedtem de a munka és az edzés miatt eléggé lerobbantam a hátammal és a derekammal, már régen is voltak vele problémák, mit ajánlotok?

2015. febr. 18. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a baj a személyi edzőkkel, mint a vásári kofákkal. Eladnak úgy valamit, hogy semmi szükség rá. Nah mindegy.


Ugyanúgy kell edzened, mint akinek nincs terhelő munkája, max annyi, hogy többet kell enned. Az edzések zömét akkor időzíteni, mikor utána tudsz rendesen pihenni (hétvége) és legalább 8 órát aludj minden nap.

2015. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 8 óra alvással nincs gond, az étkezés megoldása viszont eléggé nehézkes, reggelire nincs időm így sajnos mivel cukrászatban dolgozom amit látok azt eszem, ez tudom hogy nem helyes.. Rendesen kb, 3 szor eszem egy nap
2015. febr. 18. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Testépítés szempontjából az semmi.
2015. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tömegnövelés a lényeg, 173cm magas vagyok 53kg, ezért szeretnék izmosodni. Ezért érdekelne mások véleménye hogy szerintük mit kellene másképpen csinálnom.
2015. febr. 18. 19:53
 5/8 makosgubacs ***** válasza:

Hát, ha az ember komolyan veszi, akkor tömegnövelő étrend és súlyzós edzés.

[link]

Ezt az oldalt nézd át, ez épp a tömegnövelő étrend alapjairól szóló cikk. De a súlyzós edzésről is találsz infókat.

Mindenki ezt a kettőt fogja mondani valószínűleg, szóval napi 4-6 étkezés, plusz fehérje és multivitaminok, más tápkiegészítők.

Ja, és a Sárga kapszula című könyv is sokat segít, a dolgok tisztázásában.

Az étkezés, nem tudom nálatok, hogy megy vagy hogy dolgozol, de reggelire én a helyedben szakítanék időt, délelőtt folyamán, meg, ha úgyis azt eszed, amit találsz akkor simán vihetsz magadnak valamit amihez nem kell komplett evőeszköz szettel leülni. Ebédszünet meg van.

Én spec nem kelek túl korán mert szerencsém van (5:30), de én akkor azért valami könnyűt szoktam reggelizni, ha még sincs időm, akkor viszem magammal és vagy a buszig megeszem vagy bent.


(Nem vagyok szakértő, szóval bocsi a hozzáértőtől, ha valami hülyeséget írtam.) :)

2015. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

reggelire nincs időm


ez csak kifogás, ha komolyan vennéd, és tényleg lenne célod ezzel a sporttal, akkor lenne rá időd... felkelsz 10 percel korábban, és máris van időd egy zabkására.


ha meg a hátad lerobban az edzéstől, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz. javaslom keress fel egy manuálterapeutát, mielőtt nagyobb baj lesz, + olvass sokat a témában és rakj össze magadnak egy rendes étrend és edzés tervet...

nagyon hozzáértő edzőtől kaphattad a nitro gaint meg a glutanatort, ha étrended sincs...

2015. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából 4:20 kor kelek így ilyenkor az embernek nem nagyon van étvágya, Egyszer eszünk közösen, úgymond "reggeli" és kész ez kb 10-12 óra között van aztán utána semmi, ha megállnánk piknikezni soha nem mennénk haza. Aki vendéglátásban dolgozik mindezt tudja. Ez nem kifogás ez munkahely. Nyilván mindent megteszek hogy mindent megszervezzek, ezért is kértem segítséget.
2015. febr. 19. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Shakerbe zabliszt+fehérje+víz összerázva lehúzod. Erre még egy rabszolgának is van ideje.
2015. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!