Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más sem bír magára nézni a...

Más sem bír magára nézni a tükörben ha nem tud egyéb okok miatt edzeni mondjuk 1 vagy 2 hétig?

Figyelt kérdés

Én látom ahogy elgyengülök, összemegyek és emberek közé sem nagyon szeretek így menni és ha zuhanyzom is soha nem állok törülközésnél a tükör elé mert rosszul leszek a látványtól.

Vagy fürdés közben inkább a plafont bámulom minthogy lenézzek a karomra vagy a mellkasomra. Utána persze amint tudok egyből edzek és hetek múlva ismét nem félek magamra nézni... Ez betegség vagy másnál is aki már több évet edzett van hasonló jelenség?


2015. febr. 18. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Ez szerintem nem normális dolog. Az önbizalomnak nem kellene az aktuális formán múlni. Én elbeszélgetnék erről egy szakemberrel. Valamilyen szinten érthető, hogy ha nem edzel nem vagy magaddal megelégedve, nem tetszik amit a tükörben látsz, de az, hogy szinte már undorodsz a testedtől, és tükörbe se mersz nêzni, az nem normális dolog.
2015. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Én inkább attól félek hogy mások nem látják, hogy mennyire jól nézek ki és csak én látom magam olyannak amilyennek, miközben lóg a kezem a bilibe :D

Esetleg rakj ki a tükörre egy olyan képet amikor még nem edzettél, akkor már azért más lesz a szitu. Tömegeléskor sem azt nézi az ember hogy basszus szálkásan mennyivel jobban néztem ki, a nagy képet kell látni, hogy honnan jutottál el eddig nem pedig az aktuális formádon rágódni.

2015. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 vagy 2 hèt alatt semmit nem fogsz változni. Csak bemeséled magadnak, pszichés
2015. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!