Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek 14 évesen ihatok...

Szerintetek 14 évesen ihatok fehérjeport?

Figyelt kérdés
Rendszeresen minden nap este edzek . Ha ihatok akkor megmondanátok hogy milyet? Köszi előre is
2015. febr. 12. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Inni bármikor ihatsz, de én még felnőtt embernek se javasolnám, nemhogy egy 14 éves fejlődő szervezetnek.
2015. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy ki vagy te, h nem ajánlod?

Miért is nem ajánlod?


Ez csak koncentrált élelmiszer, persze, h ihatsz.

MHN 100% whey protein legjobb ár/érték arányban.

2015. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

Nem értem, az elsőt miért kellett lepontozni. Segített, és megmondta a saját véleményét is. Nem azt mondta, hogy ez egy szar, hanem hogy nem javasolja!!

De hogy ne offoljak: igyál, ha szeretnél, de én sem javaslom (habár én is sokáig fogyasztottam). Ahhoz hogy konkrétan ajánlani tudjak, ahhoz kevés infót tudok rólad. Izomnövelésre kell? Edzés utánra? Reggelente? Vagy étrendkiegészítés? Van allergiád? Mennyit áldoznál rá?

2015. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel élelmiszer. Ha megnézed több élelmiszer-csomagolását, pl. a ropiét ott van rajta hogy tejpor. Vagy a fagyi is főként tejpor.
2015. febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem ihatsz, mert a fehérje az ugyanolyan, mint az anabolikus szteroid... Jó istenke gyere le, még ilyen kérdést. Bedől mindenki a médiának.
2015. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ihatod, semmi bajod nem lesz. Olyan mint a kaja, csak ez koncentrált tápanyag, amely azért van, hogy kiegészítsd az étrended.
2015. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!