Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlanátok?

Milyen fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Minden test részem szép fehérje nélkül sikerűl izmósitanom mindet. Kivéve a fenekemet nem tudom nagyobbítani,edzőm azt mondta vegyek valami fehérjét és az majd dob rajta.

Milyen fehérjét ajánlanátok? Mert súlyt fel szedni nem akarok a fehérje miatt. De edzés melett izomra megy (nekem ezt monda edző.) amúgy 17éves lány vagyok,és olyat szeretnék ami egy hónapig ki tart és 5ezer körűl van.:)



2015. febr. 8. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Írni-olvasni nem sikerült megtanulni.
2015. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem amit meg is iszol, az kb a Scitec lesz. Nekik van (majdnem) kilós kiszerelésük is, ha mindenképpen ehhez ragaszkodsz, náluk találsz megfelelőt.

De néha érdemes lenne kinézned az edződ szoknyája mögül és másokat is meghallgatni. Nem mindenki hülye ám. :)

2015. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ki az a normálatl hülye aki azt mindjahogy a fehérje dobni fog rólad??? Ez nevetséges. És az is hogy nem olvastad a Sárga Kapszulàt úgyhogy ezt tedd meg aztàn rájössz hogy a fehérje az csak kaja. Mintha csirkemellet ennél. Ha a csirkemellben levő fehérjétől nem fejlődsz akkor a portól sem fogsz. Finomíts az étrenden (mehet fehérje is HA SZILÁRD KAJÁBÓL NINCS MEG A NAPI BEVITEL) illetve edzést írd meg jobban
2015. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondja hogy*
2015. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most láttam a válaszod utàna.... Hát gratulálok nektek.
2015. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!