Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlanátok?

Milyen fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Minden test részem szép fehérje nélkül sikerűl izmósitanom mindet. Kivéve a fenekemet nem tudom nagyobbítani,edzőm azt mondta vegyek valami fehérjét és az majd dob rajta.

Milyen fehérjét ajánlanátok? Mert súlyt fel szedni nem akarok a fehérje miatt. De edzés melett izomra megy (nekem ezt monda edző.) amúgy 17éves lány vagyok,és olyat szeretnék ami egy hónapig ki tart és 5ezer körűl van.:)



2015. febr. 8. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Akkor az az edző vagy hülye, vagy hülye. :D

Megnézném, hogy fehérje nélkül, hogy fejlődtél, de legelőször azt, hogy miként vagy még életben nélküle. Fehérje majdcsak mindenben van. Szerinted miért esznek húst, tojást stb. a testépítést végző emberek? Hogy nagyobbat kakkantsanak? Épp ez az, hogy azért, mert ezekből az élelmiszerekből viszik be a fehérjéket. A tejsavófehérje az meg koncentrált élelmiszer, ugyanúgy beviheted a megfelelő mennyiségű makro tápanyagot ezek nélkül is, benne van a nevében táplálék-KIEGÉSZÍTŐ. A fenék meg genetika kérdése, valakinek sose lesz annyira szép kerek feneke, de valakinek edzés nélkül is viszonylag szép formás.

2015. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
+ ha izmot akarsz növelni, akkor oda kalóriapluszban kell lenned, ha eddig is izmosodtál, (ami szerintem egész minimális lehet ennyi tudással) akkor eddig is szedtél fel súlyt, és ha még próbálkozni akarsz izomnöveléssel, így eztán is fogsz, mert kalóriapluszban kell, hogy legyél, így lesz zsír is meg izom is, az hogy melyikből mennyi az a kajádtól függ.
2015. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
olvasd el a Sárga Kapszulát is, jobban jársz. Meg válts edzőt.
2015. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy jobban jársz, ha nagyobb tételben rendelsz. Akár egy MHN tejsavót, vagy ízesítetlen Stillmass wpc 80-at, myprotein tejsavót. Sokkal olcsóbban jön ki kilója.
2015. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hülye lehet hogy testépítő már 20éve:) meg rengeteg versenyt meg nyert már de tényleg hülye! Te benne vagy 20éve a test építésébe?(gondolom nem) egyébként nem az edzőm hülye max én mert a kérdésbe nem irtam oda hogy a fehérjével én a táplálék ki egészitőre gondolok! Tudod por álagú vízbe kell önteni:DD és ilyenre nem volt szükségem mert annyira kis speckó étrendet dobott nekem össze, és amiért a test alkalom ideális plusz remek edzőm van nagyon gyorsan fejlődők. Látatlanban meg szeríntem ne beszélj hogy színét semmit nem fejlődtem!:) képzeld az edzőm el olvasgattam velem a sárga kapszulát.
2015. febr. 8. 21:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát eléggé nagy hülye ha olyanoakt beszél ,hogy fehérje nélkül fejlődtél és igen 20éve benne vagyok a sportba:)
2015. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem a sárga kapszuláz kéne olvasgatnod, hanem egy nyelvtankönyvet.
2015. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*t
2015. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fa*zt érdekel, hogy 20 éve nyomja? Fehérje az fehérje, szerinted mit dobna rajtad? Ne engem akarj már oktatni, a "tudod por állagú vízbe kell önteni" szövegeddel, mikor olyan buta vagy, hogy azt nem tudod megjegyezni, amit az edződ mond. Meg képzelem mekkora edző lehet, ha itt kérsz tanácsokat az gyakorin. Sima koncentrált kaja ez nem csodaszer, mint már írtam is, tanácsért jöttél, szerintem mindenki egyet is értett velem, és akkor majd jössz te a szaros 17 éveddel, mert te jampi vagy. De leírom még egyszer, képzelem milyen edző lehet, ha nem tud tanácsokat adni neked ez ügyben és itt csövezel, ahelyett, hogy utánaolvasnál, bár ahogy előttem írták, inkább a nyelvtankönyvre feküdj rá, de ne szó szerint ahogy eddig.
2015. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha napi csak 30gramm fehérjét fogyasztasz edzés után, tehát 1 adagot, akkor bármelyik 1kg-os fehérje kitart 1 hónapig, de sokat ne várj tőle, rendes tömegnövelő étrend nélkül a fehérje nem csodaszer.
2015. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!