Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell szedni a kreatint?

Hogyan kell szedni a kreatint?

Figyelt kérdés
250 grammos kiszerelésben rendeltem, azt szeretném kérdezni, hogy miképp fogyasszam? Olvastam ilyen feltöltő szakaszokról, meg stb de nem világos, ezért kérdezem inkább itt. Személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi ki hogyan kezdte mit ért el vele. Köszi.

2015. febr. 8. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

"Feltöltés

1-3. nap Izomtömeg x 0,3g kreatin naponta

3-6. nap Izomtömeg x 0,15 g kreatin naponta (tehát az előző mennyiség fele)


Szintentartás

7. naptól 2-5 g naponta


Edzés után közvetlenül

Reggel felkelés után közvetlenül éhgyomorra

Egy étkezés elött 20-30 perccel, 4-6 órával az elöző adag után


Ha valakinek olyan szerencsétlenül jönne ki valamilyen ok folytán (pl.: nem tolerál 5 g-nál nagyobb adagot egyszerre), hogy napi 4-6 adagra elosztva kell bevinnie a napi kreatinmennyiséget, akkor azt tegye meg reggel, edzés után és 4 étkezés elött 20 perccel úgy, hogy minél több idő teljen el az adagok között.


Tehát a kreatint a transzportrendszer elemeivel vegyük be, csakis éhgyomorra, vízzel és semmilyen más tápanyaggal nem keveredhet kb. a beszedés után 20-30 percig!"

2015. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Hallottam olyan verziót is, hogy 2hétig mindig 10g azután 2 hét pihenés. És így tovább.

Ám izomtömeget hogy mérjem le?

Ha túljutok a feltöltésen, aztán szinten tartok mikor kell szünetet tartani?

2015. febr. 8. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!