Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a szer hatassal lehet a...

Ez a szer hatassal lehet a szexualis eletre?

Figyelt kérdés
Baratom ujra elkezdett edzeni, ezzel egyutt a koxnak, es kesobb a tesztoszteronos injekcio kurat is.. Korabban is szedett/szurta magat akkoriban en meg nem ismertem. Most tart a 2 hetes gyogyszeres kuranal, eddig nem voltak ilyesfajta problemak, de tegnap mikor szexeltunk fellalt neki, de egy ido utan lelankadt.. es tudom h a kox impotenciat stb sok sz..rt okoz nem kell elmondani, en szemely szerint nem orultem ennek az egesznek, mert igy se kis darab ember. Es okozhatta a gyogyszer ezt, v en vagyok az oka h alabb csokkent a lelkesedese? Kerdezgettem h rosszul csinalok e vmit v nem tetszem a szokasos p..csas dolgok ami ilyenkor eszebe jutnak egy lanynak. A valasza nem volt. O is kezdemenyezett stb, szoval csak nem ehy kupac hanyaskent tekinthetett ram.. koszonom a segito es hozzaerto valaszokat
2015. febr. 5. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyen hamar nem hinnem hogy attól,főleg ha tesztót szúr.

De lehet.


Amúgy mi a fenenek csinalja? Profi?

2015. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már ha tesztó az a tesztó... mert ki tudja mit adnak el tesztó néven, nem hinném, hogy a sportorvosa írta fel neki a receptet :D
2015. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A rendes tesztotól napi 3szor úgy meg kéne dugnia, hogy ketté áll a füled. Úgyanis férfi nemi hormonról beszélünk, már ha nekikezdett a szurinak.
2015. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit nyom? Mert lehet olyat, amiből nincs is eredeti.
2015. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem szurja még magát, irtam is egyenlőre még csak a gyógyszert szedi... A gyogyszer viszont eredeti, megbizhato helyrol van hozatva.. Ha vkinek mondd vmit 50mg/ cuccot tartalmaz egy tabletta. Nekem sajnos nem sokat mondd csak azt h elég erős..

2 hete szedi a gyógyszert, eleinte 3 marhamájtabletta+vitaminos tabletta+ez amit nem tudok h pontosan hogy egy nap 1× felet vett e be vagy 2× felet/nap.. Mára már egészet vesz be de ezt szintugy nem tudom hogy hányszor e egy nap de szerintem 2×..


A másik kérdésre válaszolva, nem profi szinten nyomja, csak a maga ízlésére.. Évekkel ezelőtt is folyamatosan kondizott, szedett akkor is gyogyszereket.. Sosem volt vékony alkatu, plusz mára az évek "munkája" is látszódik rajta még ha nincs is a magaslaton, ő szerinte. Én ezért nem is értem minek akar nagyobb lenni, mert az alap meglenne hozzá.. Erre ő azt válaszolta hogy neki már nincs türelme természetesen kidolgoznia a testét:).. Amit végképp nem értek, szedi a koxot, de mellé minek már az injekcio is.... +10 kilot akar felszedni.. nem értem..

2015. febr. 5. 16:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem orvos írja fel, akkor szinte biztos, hogy nem eredeti. Mi a gyógyszer neve?
2015. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt ilyen gondja (max részegen), akkor biztos hogy a cucctól van.


A témát óvatosan kezeld, a legtöbb férfi egóját, önbizalmát a csatorna legmélyére küldheted ha a szexuális teljesítményét, potenciáját, vagy farkát leszólod. Szóval csak óvatosan, bár szerintem megértő lány lehetsz, ha nem hagytad ott egyből mikor cuccozni kezdett.


És veled nincs semmi baj, ebben biztos lehetsz.

2015. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anabolikus szteroidtól lehetnek ilyen dolgok. Tesztótól ha eredeti akkor kevésbé. Kérdezd meg tőle hogy mit szed vagy keresd meg.
2015. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze nem becsmérelném őt előforduló dolog lehet az ilyen alapból is:) Csak én amugy sem díjaztam a koxolást, és csak megszeretném tudni nem e ez is egy mellékhatás....


Nem legális a gyógyszer.Legalább is Magyarországon semmilyen szteroid nem legális azt hiszem.. de itt belemehetnénk az apró betűs részbe:D Minősége az biztosított, ugyhogy azzal nem lehetne gond, csak hát maga a szer....

A tesztoszteronról egyenlőre semmit nem tudok, mert azt még nem kezdte el, majd ahogy letelik az egy hónapos gyógyszeres kúra....


Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok:)

2015. febr. 5. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:
De ha leírnád legalább a nevét a gyógyszernek...
2015. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!