Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi súllyal kell elkezdi...

Mennyi súllyal kell elkezdi vádlizni?

Figyelt kérdés
Gondolom többet kell ráterhelnem mint amit nap mint nap kap. De nem értek hozzá,úgyhogy ha valaki tud segíteni azt megköszönném. L/23

2015. jan. 30. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
amennyivel meg tudsz csinálni 6-8 ismétlést.
2015. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vádlinál inkább 15 ismétlés lassan
2015. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Galaxis. ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a 15 minimum legyen meg. A súly pedig mindig a legnagyobb amennyivel ezt meg tudod csinálni.
2015. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tévedés!


A vádlinak egyáltalán nem kell nagy súly, legalábbis az elején.

A vádli legjobb edzése az, ha a legnagyobb mozgástartományban, LASSAN és SOK ismétlést végzünk, ez teljesen más terhelés, mint amit nap közben kap.


Nem kell fölöslegesen sem a karokat, sem a gerincet fárasztani a súly megtartásával, ráadásul egy idő után elveszi a figyelmet a vádliról, pedig az a lényeg, hogy arra koncentráljunk edzés közben.


Kezdd simán a saját testsúlyoddal, két lábon, mondjuk 3x50 ismétléssel.

1 sorozat tartson kb. 4-5 percig, azaz percenkét kb. 10-12 ismétlést végezz el és két ismétlés között nem szabad letenni a sarkat!


Garantált a bedurranás, lehet, hogy elsőre még a 20-25 is sok lesz...


Később fokozatosan emeld 3x100 ismétlésre, majd a végén mehet kettő helyett, egy lábbal is.

2015. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2015. jan. 31. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban az vált be, hogy álló vádli nagy súllyal 18-12 piramisban és ülő vádli kisebb súllyal 18-25.
2015. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!