Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz ez az edzésterv? Heti...

Jó lesz ez az edzésterv? Heti 2x mell-hát

Figyelt kérdés

Amerikai focizok suliban(amerikában)

Suli után még kicsit el szeretnék menni edzeni. 18 éves vagyok és már 2 éve edzek,de általában 4-5 napos osztottat mert akkor még nem volt az amerikai foci a képben. Így most nincs időm heti 4-5x elmenni edzeni csak egy Kedd-Csütörtök-Szombat maradt ennek.

Ezt az edzéstervet készítettem az edzővel. Szerintetek milyen ?


K-Szo:

bench press 4x5

incline dumbbell press 4x8

butterfly 4x8

row 4x5

down pulling 4x8

chest pulling 4x8

front plate raise 4x5

overhead external rotation 4x10


Cs:

Squad 4x5

Power clean 4x5

Glute Ham Raise 4x10

Deadlift 4x5

combinate 4x10

spiral pull up 4x5

combinate triceps 4x10

spiral push down 4x8


Előre is köszi a segítséget,Bocs hogy angolul van és helyenként saját fogalmazásban mert még az én angolom se tökéletes :)



2015. jan. 30. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az edzod jobban ert hozza mint a gyakoris válaszolók. Ott az amerikai foci eleg komolyan van véve
2015. jan. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HarciCsiga ***** válasza:
Jo mondjuk ha ez amerikai foci melle megy akkor kisuefnem belole a foloelrges bizbaszokat amugy fasza
2015. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Deadliftet én nem csinálnék 4x5-öt főleg nem guggolás után. Szerintem vagy 1x5 vagy cseréld fel valamivel a másik napon. Spiral meg a combinate gyakorlatok nem tudom mit takarnak egyébként. Meg négy sorozat mindenből lehet kicsit sok lesz de azt majd kitapasztalod.
2015. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!