Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatinnal lehet csak lábra...

Kreatinnal lehet csak lábra edzeni?

Figyelt kérdés
Kreatint szeretnek venni, de a kúra végéig csak vádlira max combra akarok edzeni. Ugyan ugy megnô tôle? Tudom hogy a krea csak a fizet tartja bent meg STB,legyszi csak a kerdesre valaszoljatok. Köszi
2015. jan. 29. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak lábra akarsz edzeni? Ilyet se láttam még. Amúgy ez mire jó?
2015. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Edzek 4 éve, csak a lábam lemaradt :)
2015. jan. 29. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes kreatint használni hogyha anélkül nem tudsz növelni a súlyokon, mivel a regenerációt és az erőszintet segíti főleg, azaz kevésbé fárad el az izom az extra vízmennyiség miatt. Szvsz hamarabb jutnál holtpontra hogyha eleve kreatinnal kezdesz el edzeni, ami hátráltatná a fejlődést.
2015. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poiu ***** válasza:
100%
A kreatin nem a vízvisszatartással hat, hanem azzal, hogy megkönnyíti az izmok energiafelvételét anaerob körülmények (pl. súlyzózás) között. Tehát hatásos lábra is. De csak lábra edzeni nem szabad, inkább csináld azt, hogy a lábedzést előreveszed és intenzívebben ccsinálod. Az egyensúly fontosabb mint a tükör.
2015. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat :)
2015. jan. 29. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nem, ahhoz külön lábkreatint kell venni, mert ugye köztudott, hogy specifikus étel kell minden izomhoz. Én múltkor vettem bicepszkreatint, meg vállfehérjeport, úgy megnŐvelte a karomat, hogy csuda.
2015. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor az agyadra is vegyél mert semmi edzes :)
2015. jan. 29. 18:06
 8/9 A kérdező kommentje:
semmi eszed*
2015. jan. 29. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondja a gyerek, aki szerint valamiért a kreatin különböző módon hat a lábra, és csak a vizet tartja bent :D
2015. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!