Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol diétás ételeket lehet főzni cukor és zsír nélkül? Konditerembe járok edzeni.23/L

Figyelt kérdés
Heti 2x járok súlyzós edzésre kicsi súlyokkal személyi edzővel és mellette 2x-3x kardiozom egy héten.Nem ehetek kb semmit és nem vagyok elég kreatív,hogy pl mit készítsek reggelire, ebédre, vacsorára.
2015. jan. 28. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Zsír helyett kókuszzsír, cukor helyett édesítő, finomliszt helyett zabliszt.
2015. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Heti 2x kicsi súlyokkal személyi edzővel??? Hogy jön ez a testépítéshez? Miért nem ehetsz semmit? Milyen egészségügyi problémád van?
2015. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
semmi bajom,fogynom kell és nem vihetek be cukrot stb..úgy értem,hogy nem ehetek semmit :D ugye nem ehetek lisztet, a zabliszt az oké,de hogy készítsem el? Erre szerettem volna választ kapni,recepteket keresek de keveset találtam eddig
2015. jan. 28. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan az a recept mint eredetileg csak kicseréled az összetevőket.
2015. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem annyira értem. miért csak kétszer, és mi az, hogy 'kis súlyokkal'? pont akkora súllyal kéne dolgoznod, amennyivel tudsz. lehet, hogy ez egy nagydarab férfinak kis súly, de neked nem az. meg nem értem, hogy az edződ miért nem mondja, hogy legalább 3szor lenne jó, illetve hogy miért nem mondja, hogy mit egyél?

haha, a cukor, meg a liszt a "minden"? fél éve nem eszem ezeket és elég sok mindent eszek :D

rizs, zab, köles, kuszkusz, teljes kiőrlésű tészta (nem ez a legjobb), krumpli. a zablisztet úgy kell használni, mint a simát :D

fehérje: sovány húsok, csirke, pulyka, hal, zsírszegény túró, tojásfehérje (limitált mennyiségű sárgája)->kisütöd, hozzá a fent felsorolt szénhidrátok közül

sok zöldség, a zsírt pedig nem kell kizárni, jó minőségű, kókuszzsír, olviaolaj, lenmagolaj.

szépen kiszámolod, hogy mennyi kell naponta és elosztod annyi felé, ahányszor eszel :D

2015. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fehérjeporral meg elég sok édességet is el lehet készíteni, úgy hogy van hasznos tápanyag is benne. shop.builder.hu youtube csatornára keress rá.
2015. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! igen a kis súly is egy férfinek kevés de nekem pont annyi h "besz.rok" :D
2015. febr. 6. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!