Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki miota csinalja a testepites...

Ki miota csinalja a testepitest és eddig milyen sikert ért el? Illetve milyen sérülések a leggyakoribbak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fejlodesemben a legnagyobb akadaly nalam a serules sajnos. :-(
2015. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szergej55 ***** válasza:
Előre is kösz a gratulációt, Szerelem Királya, ez egy hosszabb távú cél lesz, sikert 5 év múlva kellene elérnem, mert reális vagyok, és nem 2-3 év edzéssel fogok belevágni bármibe. :D Neked meg gratula az eredményekhez!
2015. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Lehet hülye kérdés lesz, meg lehet már sokan kérdezték de mivel még nemrég kezdtem kíváncsi lennék rá.

Egy naturál testépítő mennyi idő alatt tudná elérni a izom maximumát? És gondolok itt pár emberre lazar angelov,Panda,usilles

Baj ha ilyen célt tűztem ki magam elé hogy hasonló izomzatot szeretnék mint ők?

2015. jan. 27. 14:02
 14/14 Szergej55 ***** válasza:
Nos, nézzük sorban. Az általd említett arcok nagy részét nem ismerem, de ez az Angelov gyerek tele van anyaggal, szóval ne feltétlenül az legyen a célkitűzés. A maximumot meg mindenki más idő alatt éri el, függően genetikától és a fejlődéshez szükséges faktorok meglététől ill. hiányától. 5-6 év alatt azért már lesz valami eredmény.
2015. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!