Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó volt ez a hát-váll edzés?

Jó volt ez a hát-váll edzés?

Figyelt kérdés

Hát: Húzódzkodás 4x8-12, T-Rudas evezés 4x8-10, Kábeles evezés 4x8-10, Mellhez húzás szűken 4x8


Váll: Vállgépen nyomás 5x6-10, Oldalemelés 4x6-10, Hátsó váll peck-deck gépen 3x8-12



2015. jan. 23. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
átlagos,nincs ezzel semmi baj
2015. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan válazzhatsz többet attól még, mert hamar be ég lehet sokáig edzeni csak pihentetni a sorozatok között egy kicsit több időt ha szükséges mondjuk 1,5-2 percet akár ha 6 ismétlés előtt többet is mivel gondolom ott magadhoz képest nagy súllyal megy. Illetve hátsóra 3 sorozatnál több is mehet nyugodtan szerintem attól függetlenül, hogy hátaztál de ez egyénfüggő nekem így van legalább is ki kell tapasztalni. De az edzések lényege az, hogy mennyire erőlködsz és közben szabályosan hajtod végre kivéve mikor már nem megy de arra kell törekedni végig. Szóval nem az a lényeg igazából mit csinálsz hanem, hogy hogyan de ez bármire igaz hiába kezdesz el olvasni egy könyvet ha közben máson jár az eszed és azt se tudod mit olvasol. Oda kell baszni az edzésen akkor lesz fejlődés(mondjuk kaja a legfontosabb a tömeg kell) inkább ki kell hozni a maximumot az,hogy ilyen olyan gyakorlatot csinálsz az csak hab a tortán.
2015. jan. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!