Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így lehet ilyen testem? És...

Így lehet ilyen testem? És ami a legfontosabb: hogy lehetne ilyen lábam?

Figyelt kérdés

Test:

[link]


[link]


[link]


Láb:

Az a lényeg, hogy NE ilyen békacomb-szerű izommassza legyen a lábamból (emiatt nem is nagyon merek gyúrni rá):

[link]


Hanem ilyen, ezt szeretném: [link]


[link]


Victoria's Secret edzővideókat nézegettem a neten, azokat csinálom itthon. Sajnos nem járhatok kondiba, igazából a táplálkozásomon sem tudok radikálisan változtatni, a kérdésem az, hogyha csinálok egész testre kiterjedő tornát naponta, kb. 3 órán át, az úgy jó, lehet ilyen testem? A láb formálása (értem én itt a békacomb meg a dudorvádli elkerülését) teljesen a genetikától függ, vagy bárkinek lehet olyan szép lába, mint amilyen a 2. linkelt fotón van? Amúgy sajnos nem vagyok magas, 162 cm és 43 kg tehát eléggé vékony. 19/L


2015. jan. 19. 00:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a csajok anélkül is így néznek ki, hogy bármit tennének érte. Soványak és kész, meg gyakorolják a pucsítást, mert normális nő, nem tudja így hátratolni a sejhaját, az fix.

Sajnálom, hogy ilyennel korlátozod az agyad. Ja és +20 cm van rajtuk, ami neked behozhatatlan hátrány, sosem fogsz úgy kinézni, mint ezek. (95 % genetika)

2015. jan. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg 99% Photoshop...


Ajánlom nézd meg a yutubon, hogy készülnek a címlapfotók...


Meg fogsz lepődni!

2015. jan. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavar :(
2015. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

victoria secret edzésvideó..... :D mert, mint azt mindenki tudja, a victoria secret modellek izmosak hahaha :D :D


ha úgy akarsz kinézni mint ők, akkor ne eddzél és koplalj. és akkor a melled is olyan kicsi lesz, mint nekik

2015. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kovpet ***** válasza:
100%

"békacomb-szerű izommassza legyen a lábamból (emiatt nem is nagyon merek gyúrni rá)"


A linkelt képen szereplő láb nem sokkal izmosabb a többinél, csak be van feszítve az izom.


Meg ez nem úgy működik, hogy egyszer 5 helyett 6 kilót emelsz fel és hopp, izomkolosszus leszel.

Van az az izommennyiség, ami már talán nem olyan esztétikus egy nőn, de ahhoz 10 év kemény edzés, grammra kiszámolt táplálkozás, jó genetika ÉS egy fél patikányi illegális szer kell.

43 kilósan téged ez nem fenyeget még sok-sok évig, akármit is csinálnál.

Gyúrj nyugodtan. Az izom szép.

2015. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a modellek eleve erösebb csontozattal rendelkeznek (részben pont ezért is modellek) ezt látni az arc csontozatán is: erös,széles álkapocs ,stb...
2015. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor néztem ki így, mielőtt elkezdtem kondizni. Az orvosom anorexiára gyanakodott, a védőnő pszichológushoz akart küldeni, a barátaim sorra megkérdezték, hogy ugye nem vagyok beteg? És nekem még akkor se esett le mit műveltem magammal. Aztán egyszer elmentem rucit venni magamnak, és a próbafülkében szembesültem vele, hogy se seggem, se mellem, az s-es ruha lóg rajtam, olyan volt mint egy sokkterápia !!!!

Ne akarj ilyen lenni, címlapfotón lehet, hogy jól mutat, de a való életben ezek a lányok kórosan sovànyak! Annyi izom van rajtuk, hogy ellevitálnak a-ból b-be, elvonszolják magukat a kanapétól a wc-ig, aztán pont.

Az izmok adják a formát a testednek, nem kell tőle félni, nem leszel olyan mint egy testépítő versenyző! És nem melleseleg ettő leszel egészséges és fitt, erőtől duzzadó nő!

Amióta edzek, sorra kapom a bókokat, visszatért az életkedvem ês az életerőm is :)

2015. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
teljes mértékben eget értek az előttem szólóval, ugyanezt az utat jártam/járom én is :)
2015. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

azért Adriana Lima még nem az anorexiás kategória,elég jó teste van


[link]

2015. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm, hogy bevédtél, én láttam már csont és bőr modellt, és szerintem egyikőjük sem az. Ha megnézitek Candice Swanepoel fenekét/lábát egy nem agyonphotosoppolt képen (amit elég nehéz volt találni, de van ilyen, mutatom) azért belátjátok, hogy messze van az anorex kategóriától: [link]

[link]

hogy Adriana Lima-ról ne is essen szó:

[link]


Köszönöm a válaszaitokat!

Nem volt kedvem megnézni, hányas volt az a válaszoló, aki kiröhögte az "edzóvideót", igen szerintem se a legkomolyabb bádibilderniggaszwegség a világon, de, ha igazából tudnád, hogy ők mennyit és hogyan edzenek, illetve hogyan táplálkoznak, talán ez a kommented sem született volna meg. Tipikus példája vagy a semmire sem nyitott, betokosodott, okoskodó nyomorékoknak, akik ide járnak kiröhögtetni magukat.. Nem haragszom vagy ilyesmi, csak kicsit irritál, amikor faék egyszerűségű emberekbe botlom.

2015. jan. 20. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!