Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év alat hogyan legyen jó...

Fél év alat hogyan legyen jó testem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves vagyok 71 kg 173 cm nem vagyok zsiros,a hasamon van csak felesleg,szerintetek hogyan legyen fél év allat kb ilyen testem? [link]
2015. jan. 12. 21:49
 1/9 - palilaci - ***** válasza:
14 evesen focizz, kosarazz, bicajozz. Csinalj 2 naponta fekvotamaszt/guggolast/huzodzkodast 3-4 sorozattal es annyit amennyi megy meg figyelj, hogy tobb hust, tojast, turot egyel sok zoldseggel, rizzsel, krumplival, tk pekaruval. Fel ev alatt nem lesz jo tested plane 14 evesen (plusz a leirtak alapjan szar genetikaval) egy jo forma tobb ev. De sokat is lehet fejlodni ennyi ido alatt es 2 ev mulva mar sulyzozhatsz is persze esszel es az eredmeny sem marad el ha lesz etrended is. Amit jo lenne most beszerezned az egy multivitamin (vitabolic, mega daily one plus) meg c vitamin.
2015. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha viszonylag jó a genetikád, akkor 17 éves korodra megközelítheted ezt a formát.
2015. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még 1-2 évig fegyencedzést csináld. Ha bármilyen sportmúlt nélkül nekiállsz kondizni akkor az ízületeid nem fognak örülni
2015. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem akkarok nagyon izmos lenni,csak hogy jó testem legyen..Ja és igen lassítja az ujjaimat?
2015. jan. 14. 10:27
 5/9 - palilaci - ***** válasza:
Ha akarnál se tudnál... amit fent leírtam az a minimum! Tudom rossz ezt hallani (olvasni) de ennyit muszáj rááldozni... gondolom valami csodaprogramot vártál felüléssel meg fekvőtámaszokkal amitől majd jó tested lesz... na ilyen nincs! Parizeres zsömléből meg "hús"levesből nincs izom ergo szarul fogsz kinézni hiába edzel.
2015. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én se értem 14 éveseket miért érdekli hogy kocka hasa legyen, meg jó teste. Én nem vagyok egy vén szamár, de amikor én voltam ilyen fiatal senki nem törődött ilyenekkel.

Persze, ha elhízott az ember megértem, de ez most nem így van, és már nem az első ilyen kérdés mostanában.

Sportolj többet (az mindig jó), focizz, kerózz a haverokkal, élvezd ki hogy gyerek vagy. Még 16 évesen se kéne ilyesmivel foglalkozz, de akkor már legalább érthető.

2015. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó meg értlek titeket igazatok is van,de ez nekem fontos nyáréra ki akkarok valahogy nézni..
2015. jan. 14. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:

2 naponta esténként csinálj 6-8 sorozat has gyakorlatot, meg csináld azt amit első mondott. Pontosan úgy.

google: "ab workout"

vagy "hasizom gyakorlatok"

onnan válassz kettőt, és azokból 3-4x amennyi megy.

Ha ehhez kicsit jobban kajálsz, és mozogsz mellette (kosarazás, foci) akkor annak meg lesz az eredménye

2015. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2015. jan. 14. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!