Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van egy "kis" gondom mégpedig...

Ferdináánd kérdése:

Van egy "kis" gondom mégpedig az, hogy a konditerem ahova járok bezárt. De megtudom így oldani szerintetek?

Figyelt kérdés
A kondi ahova járok 6 hét múlva nyit na most a legközelebbi kondi 30 kilóméterre van. De a roszban is a szerencsém az hogy ahol lakok onnan kb 1 perc sétára most épitettek a streetwork out parkot. Ha mindennap oda járok edzeni és rendessen húzockodás,fekvő,gugolok stb és szedem amit eddig szedtem rendessen vitaminok,bcaa,fehérje, csirke rizst nyomom akkor mi történhet ?
2015. jan. 18. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A tested nem tudja hogy fémet vagy saját magát emelgeti. Az biztos hogy kondiban egyszerűbb, de szerintem ott is le tudod magad edzeni egy jó edzéstervvel
2015. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fejlettségi szinten vagy milyen súlyokkal dolgozol de tul sok bajod nem lesz 6 héttől. Lehet kicsit összemész, kicsit kipihened magad hogy majd jól tudj nőni késöbb.
2015. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!