Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj ha minden mell, hát utáni...

Baj ha minden mell, hát utáni nap izomlázam van?

Figyelt kérdés

ez az edzéstervem mellre.

tolódzkodás előredőlve +25kg. 4x8

fekvőtámasz fent a láb,hogy az edzőtársam rám nehézkedik 4x8/12.

simva fekvőtámasz ismét az edzőtársam segítségével,hogy rám nehézkedik 4x8/12.

és tárogatás 3x8 és mind két kézbe 14kg.


tudom,hogy nincs benne fekvenyomás,meg negatívpad hasznalát meg ezek...

sajnos csak így tudok edzeni...


hát edzés

huzódzkodás szélesen 20kg al 8x6/8

invertált evezés az edzőtársam rám nehézkedik 4x8/12.

sajnos csak ezeket tudom megtenni...tudom hogy nem a legjobb de engem jól edzet,és izomlázam is szokott lenni..tehát az baj,hogy minden mell-hát utáni nap izomlázam van?



2015. jan. 10. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt... Feltételezem, hogy otthon edzel. 14kg-s kézisúlyos tárogatás az elég soknak tűnik, nem hiszem, hogy szabályosan csinálod, ha van lehetőséged kisebb súllyal csinálni, inkább kisebbel tárogass, de szabályosan. Én a helyedben nyomnék fekve is ha már van kézisúlyzó.
2015. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Okés,köszi!

akkor tárogatásnál veszek le a súlyból..

fekvenyomáshoz sajnos nincs elég súly :S

2015. jan. 10. 20:55
 3/6 - palilaci - ***** válasza:

Szerintem aki+25kgval tolódzkodik annak elég erős mellizma szóval a kérdező korához képest jó erőben van. Tárogatni 14kgval nem nagy cucc szabályosan.


Kérdező ha az izomláz 2-3 nap után elmúlik nincs baj. Nekem is van mindig mellben, hátban, combban, tricepszben néha vállban és hasban is, viszont fura módon bicepszben soha. De ameddig fejlődsz addig no para.

2015. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így belegondolva igazad lehet, csak elsőre soknak gondoltam. Ha szabályosan csinálja akkor természetesen hülyeség lenne visszább venni a súlyból.
2015. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Nem baj, az csak jó jel. Főleg ha nem rég kezdted. Majd ha megszokod az edzést, akkor enyhülni fog.
2015. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már vagy 3hónpja ez az edzésem van
2015. jan. 11. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!