Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szedjem a tömegnövelőt?...

Hogyan szedjem a tömegnövelőt? Mit javasoltok mellé? Hogyan tudnék hízni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a nagy harci helyzet, hogy nagyon vékonynak érzem magam, 19 évesen 172 cm vagyok 60 kilóval. Bármennyit eszek akkor is ugyanennyi maradok, ha keveset, ha sokat, akkor is marad a súlyom. Alapvetően focizom, és ugye most téli szünet van, ezért is szeretnék hízni kicsit, a focihoz is jobb lenne egy erősebb testalkat ( + 5-10kg izomra gondolok itt) Egyszer már elkezdtem kondizni, másfél hónapig csináltam, de semmit sem híztam, hiába zabáltam... meg fejlődni sem igazán fejlődtem, pedig mindenki azt mondta, hogy majd az első 1-3 hónapban rengeteget lehet fejlődni különféle kiegészítők nélkül. Nos, tehát arra az elképzelésre jutottam, hogy január elsejétől elkezdek kondizni, és veszek egy 4 kilós jumbot, de nem igazán értek hozzá, így szeretnék pár kérdésemre választ kapni. Jumbo mellé szedjek még valamit? Pl. fehérje, vagy aminosav? Hogyan szedjem a jumbot, napi hányszor mennyit, mikor? stb.. valaki valami étrendet tud ajánlani esetleg, hogyan érhetnék el minél jobb eredményeket? miből egyek a legtöbbet, mit egyek naponta, stb....

Kérlek ne akarjatok lebeszélni erről, mert igenis hízni szeretnék!

Előre is köszönöm az építő jellegű, értelmes válaszokat! 19/F



2014. dec. 28. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget kell enned, úgy tudsz fejlődni. A tömegnövelő sem csodaszer. Neked napi kb 6g/tskg szénhidrát és 2g/tskg fehérje és 1g/tskg zsír kell. Minőségi kajából kell bevinni a napi mennyiséget. Olvasd el a Sága kapszulát, ingyen le lehet tölteni. Benne vannak az alapok.
2014. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!