Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MIlyen tömegnövelőt, Creatint...

MIlyen tömegnövelőt, Creatint stbt. Javasoltok gyuráshoz, és ezekből mennyit, hogyan, mikor kell bevenni?

Figyelt kérdés
(Tehát melyek azok az alapvető táplálék kiegészítők amiket használjak? Ne soroljatok fel nekem 1 rakás vitamint meg ilyenek, kb 3-4 ilyet várok mint amit a kérdésben is írtam pl. protein, kreatin ezeket tudom h kell, de milyet, nem tudom melyik milyen minőség és minden mást sem. Hozzáértők válaszát várom!)
2010. dec. 9. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy a creatin hogy hat?
2010. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én biotech whey nitrot szoktam, mellé bioteches kreation mono, melle 1 g c vitamin, bérescsepp és vitabolic, most vizsgaidőszakban pedig még power force t szoktam, hogy ne aludjak be!

Edzés után 2 kanál protein, reggel 1, ha sietek...

Kreatint 25 gramm töltéskor/ nap 1 hétig, utána 10 gramm


A vitamin igenis fontos, ugyanúgy, mint a rendes étrend és csak utána kratin, mert kaja nélkül nem fog losz rt sem érni!

2010. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Scitec termékek jók. Ha most kezded akkor volumes 35 fehérjét igyál, tömegnövelő. Meg valami kreatint. Az adagolás rajta van a csomagoláson. Fehérjét napi 2-3x edzés előtt és után. Az adag a testsúlyodtól is függ. Kreatinból egy hétig napi 3-4 adag, hogy feltöltődj, aztán 1 hónapig napi 1, aztán 1 hét szünet és kezded előröl.
2010. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az 1 hét szünetet és az edzés előtti fehérjét nem igazán értem :)
2010. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ezt javaslom : HÚS. Táőolj sokat, azt megnövexik a tömeged. Ha meg nem tetszik, még mindíg lefogyhatsz
2010. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!