Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jövő héten vennék először...

Jövő héten vennék először valamilyen tömegnövelőt. Mit javasoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
(kreatint is fogok majd szedni) de néztem más testépítő szert is ( [link] Builder.hu/termekek_list. Htm4? szulo=44#539) szerintetek mivel érdemes kezdenem? tömegnövelők, vagy az általam belinkelt "testépítő szerek" hoznak nagyobb eredményt? (tudom hogy a táplálkozásra is oda kell figyelni)
2009. dec. 24. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Pénzkidobás az egész. Parasztvakítás.


Ami alapvetően fontos az egy vitamin-ásványianyag pak, meg egy zsák protein.

BioTech a legjobb, ill. a Brutal Pak , mint vitamin.

2009. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és milyen proteinra gondolsz? most hogy gyorsan megnéztem BioTechből, nem találtam ilyet.
2009. dec. 24. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdőknek pont hogy tömegnövelő kell , nem protein . Biotech-et , vagy a Scitec-et tudom javasolni .
2009. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő az maga a kaja, amit megeszel!

Vannak étkezéshelyettesítő magas szénhidráttartalmú porok, ezek viszont nagyon drágák, ahhoz képest, hogy csak szénhidrát és minimális protein van bennük.


A rizs kilója 400 forint, és az a legjobb minőségű szénhidrát. Csak zabálni kell és tolni mellé a csirkemellet, meg a protein -kiegészítőt.

2009. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tápkieg?

A legolcsóbb banánturmix zabpehellyel.

1 turmix:-egy közepes banán

-150 g zabpehely(LIDL-ben fél kiló 160 ft)

-3 dl 1,5%-os tej

Ez így kb 45 g protein,meg kb 100 g szénhidrát.

Az ára kb 100 forint.

Ebből napi 2-3 turmix és fasza lesz.

Ha nem akkor koxolj!

2009. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a koxosoknak biztos fasza - kár hogy nem áll fel a fasz@

:-)

Egy költő veszett el bennem. :-D


Viccet félretéve:


Én nem ajánlom a tömegnövelőt, de akkor már inkább az, mint hogy fruktózzal tömegelj....

A zabpehely ok.

De a tej nem emberi fogyasztásra szánt termék. Eredeti formájában újszülött állatok (konkrétan szarvasmarha) táplálására szolgál, bár nem hinném, hogy a tejporból visszavizezett, hőkezelt változatát van olyan "marha" aki meginná. (kivéve néhány tudatlan embert)


Az emberi emésztőrendszert nem egy állat tejének megemésztésére találták ki, ezért gyorsan felejtsd is el ezt a tejivás dolgot.

Feldolgozott, emésztő enzimeket is tartalmazó formában (yoghurt, kefír, stb...) még elmegy.


A banán sem tartozik a legjobb szénhidrátforrások közé, magas fruktóz-tartalma miatt.

2009. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!