Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Menyibe fájna ha most komolyab...

Menyibe fájna ha most komolyabban elkezdenénk foglalkozni ezzel az egészel beleértve a kokszot is meg a személyi eddzöt aki jobban ért ehez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyabban? Lehet komolyan nyomni havi 300 ból, de lehet 3 millából is.
2014. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha szerencsém van egy szponzorral akkor ő általában álja a cuccot?
2014. dec. 27. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval először jöjjön a szponzor, te meg majd teljesítesz ha akarsz... Valami nagy gond van a fejedben...

Ha 5-10 évig önerőből eljutsz egy szintre, és van olyan szerencséd hogy egy mostani profi felkaroljon (csak annyi hogy beajánl, és a nevét adja mögéd), ÉS vannak eredményeid, ÉS szerencséd is van, akkor talán szponzor is mögéd áll. Viszont ha nem karol fel egy profi, aki gyakorlatilag nevet ad neked, és kapcsolatokat akkor nem sok esélyed van.


A hozzáállásod meg egyáltalán nem jó. Megsúgom, hogy az viszi valamire, aki fanatikus taknyos kora óta. Ezt értem úgy, hogy évekig edz, és eszik tisztán szó nélkül, és amikor elérte a naturál csúcsát, és nem tud fejlődni, akkor nyúl doppinghoz, és csinálja tovább. Ez alap hangon is 10 év szerintem, és rengeteg lóvé. Egy életet fel kell tenni erre úgy, mintha nem lenne holnap minden egyes nap.

2014. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem is ugy gondoltam egy egyböl jön egy szponzor, tudom hogy elöször saját magamnak kel állnom midnet és eredményeket elérnem és aztán a minden jó talán utána jön a jön a siker, csak azt akartam tudni hogy ha az embernek van egy szponzora akkor az pontosan miban segiti:D
2014. dec. 27. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!