Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi edző termekről?

Figyelt kérdés

Erőpont konditerem

Giant Gym

Egressy Fitness

Récsei Center Konditerem


Az első kettőhöz lenne kuponom, és azt szeretném megtudni, hogy melyiket lenne érdemes választanom!


Köszönöm a segítséget :)



#konditerem #erőpont #Giant Gym #Egressyfitness
2014. dec. 25. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak gépek és súlyok?Akkor nem mindegy melyikbe mész vagy te is ilyen divat gyúrós akarszlenni?
2014. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vannak gépek és súlyok?Akkor nem mindegy melyikbe mész vagy te is ilyen divat gyúrós akarszlenni?


Nem, ez esetben nem mindegy. Nem az a célom, hogy divat gyúrós legyek, csak kiváncsi voltam a véleményekre. Azért érdekelnének a vélemények, mert most van lehetőségem bérletet venni. Nem teljesen a külalak, inkább a mennyiség és géptípus alapján döntenék, de egyikről sem tudok semmit.

2014. dec. 25. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj haver ha már ilyeneket kérdezel akkor tuti valami teljsen kezdő lehetsz.Szóval neked alapózó edzésel kéne kezdeni egy fél évig ahoz meg elég a basic gépek is ami minden konditerembe megtalálható, neked még tök fölösleges ilyen dolgokon stresszelni hogy milyen gépek vannak a terembe.
2014. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1,5 éve kezdtem el edzeni, csak ahova jártam az megszünt, és sürgősen szeretnék visszaállni a régi kerékvágásba, mielőtt újra előlről kéne kezdenem. Eddig nem nagyon néztem termeket, mert volt hol edzenem. Szóval segítesz eldönteni?
2014. dec. 25. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:

segítek

fogodmagad és lemész az egyik terembe edzeni nem az a 2-3 gép ami talán nincs a másik fog előrébvinni fejlődésbe.

2014. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem edző termek, a termek amúgy sem tudnak edzeni, hanem edzőtermek.

Tudod, általános iskola, nem nehéz.

2014. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!