Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző? Megéletőség?

Személyi edző? Megéletőség?

Figyelt kérdés
Hello a minap azon gondolkoztam milyen irányba térjek el munka szempontból és mivel amúgy is szeretek sportolni gondoltam elmehetnék Személyi edzőnek a kérdésem az lenne meg lehet e élni belőle ? Testnevelés érettségi kell e hozzá hogy esetleg olyan suliba mehessek tovább
2014. dec. 9. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a személyi edző tud megélni munkájából, aki képes sok vendéget szerezni magának és azokat meg is tudja tartani. A vendégszerzés szerintem nehéz, ha nem tudsz lerakni semmit sem az asztalra. Hogyan tudnád egy idegennek bebizonyítani, hogy érdemes befizetnie hozzád? Az iskolai részére nem tudok válaszolni.
2014. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-TELE vannak a termek hozzá nem értő személyi edzőkkel, tízből egy ér valamit. Okj-s képzés ilyen szinten van, szerintem iskola nélkül is lehetsz edző kliensek kellenek hozzá.

-Egy fanatikus testépítő annyi cikket olvas el hogy tudásban fényévekre van egy átlag edzőtől.

-Aki meg jó edző, a kliensei hamar otthagyják mert ellesik tőle a dolgokat.

2014. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szakértelemmel, referenciával, és főleg külföldön.
2014. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andi80018 ***** válasza:
Igen, elsősorban suli, majd nem árt, ha versenyeken jó helyezést érsz el, hogy komolyan vegyenek. Ha megnézed azokat, akik személyi edzőként dolgoznak, mint folyamatos kúrában vannak, ami nem kevés pénz, mindig a topon kell lenned. Természetesen kapcsolat is kell, hogy normális, nevesebb terembe alkalmazzanak. Nagyon nehéz vendégeket szerezni, főleg hosszú távon megtartani, szóval fontos az emberekkel való bánásmód, a szakértelem. Szerencse is kell. A volt termünkbe az edzőt pl a tulaj hívta a termébe, mert ismerte. Szóval idő, pénz,kapcsolatrendszer,elhivatottság. Nem könnyű!
2014. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jó a beszélőkéd, el tudod adni magad, de nem is nézel ki úgy mint egy kigyúrt állat, megélni meg lehet belőle, de nem jól, csak úgy épphogy.
2014. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!