Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tojásfehérjét ki használ?

Tőzegáfonya kérdése:

Tojásfehérjét ki használ?

Figyelt kérdés
jó a tojásprotein? én konkrétan erre gonsoltam: [link]

2014. dec. 11. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mert a tejsavóra erzekeny vagyok.


Eddig sciteces Egg pro volt annak utalom az ízet es az állagat.

Fejlődom tehat gondolom jó.

2014. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tap bela ***** válasza:
ez alapból elfogyott ahogy látom a linket. Azért jó lenne már tisztában lenni azzal, hogy létezik tojás fehérje, és a tojás fehérje. Ez utóbbi egy olcsó-jani termék. Csupán 40 valahány %-os fehérje tartalom. Míg a minőségi esetében 80% feletti a fehérjetartalom.
2014. dec. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Egg Metrix az tojaspor, tehat feherje es sargaja, zsirtartalma nagyon magas.


Egg albumin nevu termekuk a tojasfeherje, 86 % feherje tartalommal (szaraz anyagra vonatkoztatva), 100 g-onkent mindossze 0,2 g zsir.

2014. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akk inkább egg albumint ?
2014. dec. 12. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az tojásfehérje.
2014. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van különbség amugy a tejsavó és a tojásfehérje között? mármint ugy értem h sokan a tejsavót használják meg ajánlják mert az a "tuti legjobb".. ?
2014. dec. 12. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen van.

A savófehérje könnyen emészhető, gyors felszívódású, a tojásfehérje ennél nehezebben emészhető, lassabb felszívódású.

[link]


A savófehérje egyébként valamivel magasabb biológiai értékű.

A tojásfehérje laktóz (tejcukor)-mentes


Olvasd el: [link]

2014. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én nem értem hogy nagyon sokan miért vannak megakadva csak a tejsavónál, mikor szerintem több fehérjét is kipróbálhat az ember, ittvan pl, ugye a tojás, magas biologiai értékű, mégis nagyon sokan mindig csak tejsavót használnak. csak tejsavó... miért ? :O
2014. dec. 16. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!