Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » üdv mindenkinek! Használt...

Tőzegáfonya kérdése:

üdv mindenkinek! Használt vagy használ valaki stillmass termékeket, s azon belül a fehérjéjüket?

Figyelt kérdés
Tömegeléshez szeretnék használni fehérjét, szójaproteinen gondolkodtam mert olcsobb, nem a legjobb ezt énis tudom. Melyik éri meg jobban? 2 kg stillmass tejsavó vagy 4 kg szójaprotein? árban kb. ugyanott van

#Stillmass #fehérje testépítés
2014. nov. 11. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem vagy rászorulva akkor a tejsavó jobb választás. Egyébként én most is Stillmasst használok, abból is tojást, ízesítetlent. Hát... ezután már nincs az dolog amit ne tudnék meginni...

Ha lehet izesítettet vegyél, mert ha ízesítetlent veszel, és nincs akaraterőd kidobod a p*csába.

2014. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, :) azért is gondolkodtam a szóján mert olcsobb és én nem engedhetem meg magamnak h méregdrága kiegészitőket vegyek! az h izesitetlen, nekem nem annyira baj, bár ugye jobb az h ha izesitett, de már énis probáltam jo pár izesitetlent.. hát de nem az ize miatt isszuk :D
2014. nov. 18. 16:01
 3/6 A kérdező kommentje:
ja, és jobb az h ha a fehérjéhez bekeverek még aminosavat, vagy az annyira nem lényeges ?
2014. nov. 18. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Aminósavat azt hanyagold ha egyszer már szóját veszel anyagi okokból kifolyólag. Azon a bizonyos tápkieg fontossági sorrendben eléggé alul van. A legfontosabb a vitamin pak, fehérje és gyors szénhidrát. (utóbbit edzés utánra csak)
2014. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm akk inkább veszek mellé szőlőcukrot és bekeverem mellé csak edzés utánra,meg még mellé egy kis kreatint(monohidrát) így jó lesz?
2014. nov. 19. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
jó lesz.
2014. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!