Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolas erőkeretben ugyan az...

Guggolas erőkeretben ugyan az mint szabad sulyos guggolas? Ugy értem erőkeretnél nem von ki valami stabilizáló izmokat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod mi a különbség erőkeret és smith-keret közt?
2014. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit hívsz erőkeretnek. Mert az én szótáramban, az erőkeret végülis szabadsúlyos, csak van egy vízszintes merevítés, amire ha gáz van, rátudod dobni a súlyt.


A rögzített pályás meg szerintem a smith keret lesz, és ott nem kell annyira a stabilitásra koncentrálni, mivel egy rögzített pályán mozog. Viszont több irányból is meglehet edzeni a combot vele.

2014. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaj bocs ,akkor az a smith keret lesz amire en gondoltam.
2014. dec. 8. 20:35
 4/7 A kérdező kommentje:
az is épp olyan hatékony?
2014. dec. 8. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Másként hatékony :D


Sokan azt mondják, nagyobb súllyal lehet dolgozni smith kereten, nálam valamiért mégis ennek az ellentéte igaz.


Térdfájósoknak jó megoldás lehet, kevésbé veszi igénybe a térdet, de más "stabilizációs" izmot is, így ajánlot felváltva végezni a szabadsúlyos változatot is, ha van rá lehetőség.


De ahogy elöbb is írtam, a smith keretben én azt szeretem, ott előrébb tudom tenni a lábam, és kegyetlenül megdolgozza úgy az elülső combot. Vádlizásnál is előszeretettel használom.


De izlések és pofonok.

2014. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a smith keret szétbassza az izuleteket mert nagyon egeszsegtelen a kötöttpályás mozgás.
2014. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat! jobban szeretem a szabad szulyos változatot, de most sajnos csak ez van..
2014. dec. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!