Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál nem baj ha ma...

Szálkásításnál nem baj ha ma ettem 2 db (2 karika) győri édes kakaós kekszet? Mert megkínáltak. Ettől még nem fogok hízni? és nem fog bezavarni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 16:13
 1/3 anonim válasza:

Cukros vagyok vagy 5éve és én is edzek.

(igaz nem szálkásítás mert azzal felhagytam)

de nekem diabetologus mondta,hogy a kevés bevitt gyorsan felszívódó szénhidrát nem okoz problémát.

Főleg edzésnél mert azt egyből elégeted.

Ha egy zacsival ettél volna meg...hát igen ott kezdődne a probléma :D

2014. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aha, szégyelld magad! Minden elfogyasztott keksz, plussz két kilót jelent darabonként, ami azonnal felrakódik tokára és bokára :-)


Viccet félretéve. Versenyre készülsz? Ha nem, akkor tragédia nem történt, de azért rendszert nem csinálj belőle. Ha igen, akkor nem tudom mennyire zavar be, még sose tartottam versenydiétát.

2014. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne csináld már.. Hogy híznál már meg két karika keksztől? :D


Jó dolog, ha sportolsz, de ne legyen már lelkiismeret furdalásod ha néha-néha bekapsz valamit.

2014. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!