Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hulahopp karika kérdés!...

Hulahopp karika kérdés! Megéri inkább fa hulahoppot venni műanyag helyett?

Figyelt kérdés
A hasamról szeretnék fogyni, izmosítani, e célból szeretnék hulahoppot venni. Azt olvastam, hogy a fa hulahopp jobban fogyaszt. Utánanéztem, és fa hulahoppot 4-5 ezer ft körül találnék, műanyagot viszont már 600 forintért. Megéri annyit rászánni? Nem állok túl jól anyagilag, de ha sokkal hatékonyabb a fa, akkor belefektetek.:D Vélemény? És hány cm-eset vegyek? Nem vagyok olyan dagi, 60 kg vagyok, 160 cm.
2014. aug. 15. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyiktől sem fogsz lefogyni mert ahhoz kalória decifitben kell lenni, egyébként a testépítés témakörben nem hiszem hogy lesz olyan aki ért a hulahopp karikákhoz.
2014. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem fogyaszt, akkor csak formál. Akkor is érdekel, hogy érdemes-e megvenni a fából készültet.
2014. aug. 15. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs értelme egyiknek sem, nem fog formálni ahhoz kemény súlyzós vagy sajáttestsúlyós edzés kell
2014. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először jöhet a műanyag hogy megtanuld használni utána jöhet 90-es fa hulahopp karika, a fa tömörebb és nehezebb, nagyobb erőkifejtést igényel. Igazából akkor lehet hatásos ha szálkásító étrend van mellette és legalább heti 3x 40-60 percet edzel folyamatosan. Plusz heti 3x 40-60 perc tempós gyaloglás.
2014. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt megfelelő étrend nélkül semmit sem ér (más sem).

Másrészt pedig ha már megvan az étrend, akkor vannak SOKKAL hatékonyabb edzési formák.

Szerintem teljesen fölösleges, max. ha valakinek nagyon tetszik, akkor csinálja hobbiból, de ennyi, nincs benne több.

2014. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem ér semmit egyik sem. Nem formál és nem is fogyaszt. Játéknak megteszi.
2014. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!