Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Krumplis tésztát, pizzát,...

Krumplis tésztát, pizzát, kakaós csigát, hamburgert lehet enni?

Figyelt kérdés
Meg hasonló dolgokat? Csak hobbiból edzek de még erre is sokan azt mondják, ha jól akarsz kinézni, akkor minden finom kaját hanyagolni kell. Hát, akkor szerintem nem éri meg jól kinézni. Izomméretben elvileg nem változtat max zsírosabb leszek nem? Vagy ha belefér a kalóriákba, makrókba az úgy jó?
2014. jún. 21. 15:54
 1/6 anonim válasza:
Ha tömeget akarsz növelni akkor lehet, de ha szálkásítani akkor nem , mert ha nem tartod a diétát szálkásítás alatt akkor nincs értelme!
2014. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
Ha neked ezek a finom kaják, akkor alapból baj van. :)
2014. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Szamold ki mennyi makrot kell enned.

Ezt 70-90% -ban toltsd meg mikrotapanyagokban gazdag kajakkal de marad egy kis rés abba nyugodtan belerakhatod ezeket a kajákat és eheted oket mind tomegnovelés mind diéta alatt.

2014. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha belefér a kiszámolt makrotápanyag-beviteledbe akkor egyed. Akkor is zsírosodsz, ha un. tiszta kajából megy nagyobb kalória plusz.
2014. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, legfeljebb ha túl sok ilyet eszel, úgy fogsz kinézni mint Butterbean. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9pNeqZ8y3yA

2014. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen lehet enni, de mértékkel, bár ez függ a testalkat típusodtól, meg az anyagcserédtől. Nagyon nem mindegy, hogy extrém ectomorph fele hajlasz vagy endomorph féleség vagy, aki durván bezsírosodik a tiszta kajától is.


Nos szerintem ehetsz,de mértékkel és csak ritkábban, tömgelelés közben. Mondjuk kihagyod a 200g rizset és helyette betolsz egy csirkés pizzát. Én is szoktam csalni néha egy sörrel vagy egy kis pizzával esetleg, de csak ritkábban.

2014. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!