Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzznek mennyibe fájtak kb...

Zyzznek mennyibe fájtak kb havonta a szteroidok?

Figyelt kérdés

Eszembe sincs kokszolni csak érdekel.


Ui.: sandorzsolt come back, there are a lot of stupid!!!! Ne foglalkozz a sok barommal.


2014. nov. 15. 13:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
attól még nincs bevallva.dd
2014. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
mert a szteroidok mellé nem kell szigorú étrend és kemény edzés?
2014. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Lehet megfoglak lepni, de nem. Negyedannyi erőfeszítés nem kell ha tolod magadba a a cuccokat, és az eredmény így is 5-6x látványosabb. Mind az edzést, és mind az étkezést tekintve igaz ez.


A profi versenytestépítők pedig megint egy más szint, ott <állítólag> nagyon sok is számít ezeken, és nagyon szigorú étrendet, és edzéstervet tartanak. Megjegyzem szerintem ott is túl van misztifikálva, de ebbe már tényleg nem megyek bele, nem értek a témához csak hobbiszinten.

2014. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

# 22

Kollégám nyíltan szteroidozik, reggelire kakaós csigát meg hasonló kajákat eszik és mégis irigylésre méltó teste van, nagy izom tömeg mellet eléggé szálkás is a teste.

2014. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
és kollégádon mellékhatások nem "mutatkoznak"? impotenciája sincs?xD
2014. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

# 25

De impontens... de erre is van külön cumó!

2014. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
milyen cumó?:O
2014. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

# 27

Ami segít az ilyenkor az impotencia zavarokban... neked mindent a szádba kell rágni? És még te okoskodsz témáról! Vicc

2014. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
csak megkérdeztem hogy erre külön van cumó..erre te lebaszol mert megkérdeztem:Dd igen én "okoskodok"..aha...vicc?xD szerintem tevagy egy idegbeteg ha nem tudsz normális választ adniD:D
2014. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!