Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzznek mennyibe fájtak kb...

Zyzznek mennyibe fájtak kb havonta a szteroidok?

Figyelt kérdés

Eszembe sincs kokszolni csak érdekel.


Ui.: sandorzsolt come back, there are a lot of stupid!!!! Ne foglalkozz a sok barommal.


2014. nov. 15. 13:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

# 10

Mire is irigykedek töki?

[link]

2014. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
és ez szerinted ő?ki fényképezte akkor?ki tette nyilvánossá?ez nem ő..
2014. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

# 12

Ez bizony ő fiam!

Egy szobába kettőnél több ember nem tartózkodhat szerinted?


----2011 július 14-én, Aziz bátyját, Saidot letartóztatták illegális anabolikus szteroidok birtoklása miatt. Aziz halála után bűnösnek találták a bátyját. The Sydney Morning Herald leközölte az ügyet, Aziz fotójával. Aziz kifogásolta a képet, rossznak találta, hogy vele akarják illusztrálni a szteroid használatot. A The Daily Telegraphnak elmondottak alapján Aziz tagadta, hogy használt volna szteroidokat, és azt állította, hogy a teste kemény munka eredménye, és a tiszta étrendé, nem pedig a szteroid használaté. A cég ahol Azizot alkalmazták klub táncosként elmondta, hogy Aziz egy szerethető srác volt "a szteroidok ellenére".


Egy new zealand-i férfi, vélhetően Zyzz barátja, vagy közeli ismerőse volt, aki figyelmeztette Aziz-t, hogy lassítson le ezekkel a szerekkel. "Beszéltem vele egyik nap, még azon a héten mikor meghalt, és úgy nézett ki mintegy kölyök a cukor boltban."Nyilatkozta Sharky.-----


Látszik hogy neked semmi közöd a testépítéshez, ha lenne tudnád hogy cuccok nélkül ilyen formát nem lehet tartani de hozni se.Te az a tipikus ember vagy akinek bármit be lehet adni hogy ez naturál...meg csak a kemény edzés...


"Nyugodjék békében. 3 év alatt lett 52 kilósból 105 kilós ember 8% testzsírszázalékkal.Megérdemel némi tiszteletet. Cuccolt? Igen.

De jól nézett ki nem az löttyedt felfújt vizes fos volt mint a konditerembe járók 50%-a."

2014. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
hallod nem értek a testépítéshez xDDDD naturálba nem érhető el Zyzz formája?oké...rádhagyom...még én nem értek a testépítéshez...ja:DxDDDD istenem
2014. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
meg hogy naturálba nem elérhető...:'DD genetikáról hallottál már?
2014. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Hallatom igen

"A középiskola évei alatt 18 éves koromig extrém ektomorf testalkatom volt, és úgy is néztem ki.. Rengeteget ettem, de ezek egyáltalán nem látszottak meg rajtam. Képtelen voltam magamra zsírt, izmot, vagy valódi tömeget felszedni"


Gondolom te még a fegyenc edzésese baromságokat is beveszed! Te tipikus vagy!

2014. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
mibajod van neked?és akkor mivan ha ektomorf volt?rajtuk látszódik meg a legjobban a nagy izomzat...fegyenc edzéses baromságokat nemveszembe :DD tipikus mivagyok?ember...nem tudsz veszíteni?mindig vissza kell mondanod valamit?de mind1 eléggé leégetted magad ezzel az utolsó kommentjeiddel xddd
2014. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

# 17

Én nem veszítettem mivel bevallottan szteroidoztak XD

Bátyánál is csak véletlen találtak anabolikus szteroidokat biztos dísz volt a polcon.

Nem gondoltam volna hogy valaki még a halála utáni feltárt tények után is azt hiszi hogy zyzz naturál volt. :D


Megkerestem egy angol cikket amit még anno olvastam hogy miket szúrt.


Zyzz’s Steroid Cycle


If I were to make an educated guess on what Zyzz’s “normal” steroid cycle was like before passing, based off of his postings it would look a lot like this:


Tren Ace – 150mg everyday for 12-14 weeks

Test Prop – 150mg everyday for 14-16 weeks

T3 (Cytomel) – 25mcg twice a day all cycle

Clen – 80mcg everyday, two weeks on and two weeks off – all cycle.

2014. dec. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nekem videókon nem tűnik olyan nagydarabnak Zyzz, inkább nagyon szálkás és definiált.


pl. 6:30-tól, amikor csajokkal pózol:

https://www.youtube.com/watch?v=_FZ_paQZ1Lo


A szteroidokhoz egyáltalán nem értek, nem is érdekel a téma, de egy jobb genetikával nem elérhető egy Zyzz-es alkat naturálban? (esetleg nem ilyen alacsony testzsírral)

2014. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Ami az izom tömeget érinti, az lazán elérhető, nem volt tömegre sok az arc. Viszont ami miatt egyértelmű, hogy cuccozott (azon kívül hogy utólag be lett vallva, hogy tolta), az a szárazsága. Ilyen szárazságot naturálba szinte lehetetlen hozni legyen bármilyen genetikád. Még szerintem a profi testépítő versenyzők diétájával se lehet hozni, pedig ők verseny előtti pár hétben iszony mit csinálnak.

És ráadásul ő "hosszú" időn keresztül tartotta is ezt a formát úgy, hogy közben végig partyzott, ivott, drogozott is. Egy volt a sok pózer majom közül, akikből sajnos mostanra nagyon sok lett. Én pedig személy szerint erősen kétlem ezt a "gyerekkora óta szívbaja" dumát, egyszerűen tönkre tette magát azzal, hogy cuccozott nagyon keményen, ÉS drogozott is. Akinek ettől ő példakép, lelke rajta, én nem tudok valahogy felnézni arra aki egy junkie, és mindenét amije van "csalással" szerezte. Épp ezért ugyanígy nem tudom bálványozni a testépítőket, de náluk legalább tudom, hogy keményen megdolgoznak mindenért, még ha teli is vannak, mint a napközi. Viszont zyzz csak egy girnyó volt, aki ezzel szedte fel a nőket, és amit csinált, és amilyen eszközökkel, arra bárki képes. Amit a testépítők csinálnak, és visznek véghez, arra nem. Van különbség.

2014. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!