Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidok? nem ertem az...

Szteroidok? nem ertem az embereket.

Figyelt kérdés
az a kerdesem,h sok naturalis testepito es ember,miert nezik le azokat akik a szteroidokhoz vagy barmi olyan szerhez nyulnak amitol jobban megy az edzes? mertugy a szteroidtol magatol nem no meg az izom odais ugyanolyan edzes kell mint egy natural testepitonek...csak epp lehet,h aki a szteroidokhoz nyul roszabb genetikaval,testalkattal rendelkezik...s megis azt latom,h sokan lenezik oket,h hulye koxos,meg (jah igy konnyu) pedig ebben a sportban semmi sem konnyu
2014. szept. 23. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én megértem a testépítőket akik versenyszerűen edzenek és szteroidhoz nyúlnak, viszont aki csak hobbi szinten edz és szteroidozik, azoknak meg minek az? Azért hogy pattanásosak legyenek, meg heresorvadást kapjanak többek közt?

Aki versenyszerűen csinálja az tudja hol a mérték és nyilván szigorúan betart mindent.

2014. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"a szteroidtol magatol nem no meg az izom"


Ebben azert ne legyel olyan biztos :)


amugy meg a hulye koxosokat nezik le, nem azt aki komolyan nyomja.

2014. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl nem értem minek hobbi szinten. Semmi értelme, úgysem fog megmaradni tartósan és még az egészségét is kockáztatja. Ráadásul a sok kamaszt csak motiválja a cuccozásra.
2014. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek magánügye, hogy mit használ és mi a célja vele. Egyből nem lesz versenyző senki, ahhoz több év cuccolás kell, hogy te versenyformában legyél. Tehát míg nem versenyzik valaki, addig lehetne szarozni, hogy minek koxol. De honnan tudod, hogy azzal nem egy versenyre készül majd pár év múlva.
2014. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tyler913 ***** válasza:

A magam részéről kettéválasztanám a témát egyfelől a hobbikokszosokra,másfelől a "profikra". Az első kategóriával az a baj,hogy minimális tudással,ám az egészségük kockáztatásával a munkát akarják megkerülni. A második kategóriával pedig az a baj,hogy az arcukat adják ahhoz,hogy a tápkieg-ipar átverje az embereket,és elérhetetlen ideálokat állítson eléjük. Tehát a képmutatás a baj.


"a szteroidtol magatol nem no meg az izom"


Ezt akarják elhitetni az emberekkel. Valójában ha valaki minőségi cuccot nyom,akkor p.na edzéssel és szemétkajával is jobban tud fejlődni,mint egy keményen edző és fegyelmezetten kajáló naturál. Igenis,koksszal könnyű. Könnyű olyan fizikumot felépíteni,ami naturálon csak elképesztő sok munkával,vagy még azzal sem lehetséges.


Persze egy profi testépítő szintje még koksszal is (általában) kemény munka eredménye. Velük pedig az a gond,hogy sokan közülük még állítják is magukról,hogy naturálok (lásd az ezen a fórumon gyakran előforduló naturál-e Zyzz,Seid,Angelov,Gabbay,stb. kérdéseket). Az emberek elhiszik,hogy ez naturálon elérhető,és ezzel lehetetlen célokat tűznek ki maguk elé,amiből kudarcélmény és kisebbrendűségi érzés fakad. Kb. mint a nőknek a photoshopolt címlapfotókat látva.


Röviden ez a probléma. Egyébként én nem nézem le azokat,akik hobbiból kokszolnak,csak értelmetlennek látom. Akik viszont a testépítő ipar néphülyítésében részt vesznek,és ebből hasznot húznak,azokat bizonyos szinten megvetem,még akkor is,ha sok munka és lemondás eredménye az izomzatuk.

2014. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki azért használ szteroidokat,hogy feszengjen az egész egyszerűen idióta.Aki versenyző az valamilyen szinten érthető.Ehhez vannak jó adottságai,ki akar tűnni és ezért nem sajnál jó pár évet eldobni az életéből. De én ezt is szétválasztanám.Rendeznék egy szteroid kupát(azért,hogy a leghülyébb ember is tudja ki használ szereket). És külön naturál versenyeket szigorú ellenőrzéssel.Azon viszont aki egyszer lebukna soha többé nem versenyezhetne.
2014. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most is így van. Van naturál kupa, az inba. Nézz utána. A többi pedig koxos verseny.
2014. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!