Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok egy fotózáshoz?

Mit ajánlotok egy fotózáshoz?

Figyelt kérdés

Üdv

Van egy normális formám, mondhatni 12-13% testzsír szálkásabb vagyok és lenne egy fotózásom egy régi nem használt gyártelepen. Fotós beállítja a fényviszonyokat, árnyékoklást minden, na de a lényeg :


Mit tudnék használni, hogy durván durranjanak be az izmok ? AAKG ? 5-6g ?


Menne 2-3 sorozat, tricepszre,bicepszre,vállra és kicsi mellre.


Köszönöm szépen, és valamilyen olajt tudtok, amitől picit jobban csillog, fényesebbek a kockáim ?



2014. okt. 31. 12:48
 1/4 HarciCsiga ***** válasza:
én arginint szednék kis koffeinel(kávé formájában) és 30- 50es ismétlésekkel durrantanék ha éppen szálkásító diétán vagy akkor egy töltést is beiktatnék hogy jól kijöjjenek az erek olajozáshoz meb babaolaj vagy masszázsolaj de vigyáz vele mert ha túl sok akkor többet árt mint segít
2014. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Lehez aznap picit több CH viszek be, mivel szinten tartok.
2014. okt. 31. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit én csinálnék az az hogy a fotózásig legyél kb 0g ch-n inkább fehérjét és zsírt vigyél be. És csinálj glikogén ürítő teljes test edzéseket.

Zsirt szerintem nem fogsz leadni addig viszont utána 1-2 nappal fotozás elott kezdj betölteni rengeteg sznhidráttal. ne is figyelj a fehérjére csak egy csomo szenhidratot vigyél be. Meg ihatsz is nyugodtan csak a lényeg hogy nagyon sok legyen.

Nagyon teltek lesznek így az izmaid.

2014. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a tanácsot is :D
2014. okt. 31. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!