Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Éjszakai fotózáshoz milyen...

Éjszakai fotózáshoz milyen állványt ajánlotok az olcsóbb kategóriából?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az olcsó Számodra?

Mert vannak ilyen jópofa, 3 lábú hajlítható 10-15cm-es állványok pár 100, esetleg 1-2 eFt-ért. Ezekkel is lehet éjszakai, hosszú expozíciós időt igénylő képeket csinálni. Van ennek a teleszkópos, max. 20cm-re nyújtható változata. Nekem is van ilyen. nagyon szeretem, mert zsebben is elfér és tényleg jó szolgálatot tesz, akár egy templom belsőben, épületeken belül is. Sőt! Meglepő módon, de még erdőben is használni kényszerülök, ha nem akarom a zaj miatt megemelni az érzékenységet. Sosem gondoltam volna, h egy erdő nappal ilyen sötét tud lenni.

Ezután pedig jönnek az olcsó, de használható, 1-1.5m-re kinyújtható, több tagból álló teleszkópos állványok. Nekem egy HAMA van, több, mint 10 éve. Távcsőre nem jó, de fényképezéshez, kis szélben megteszi. Ezek 5-10 eFt körüli áron kaphatók.

2013. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leginkább az ilyen 1-1,5 méteresek érdekelnek. Olcsónak számít mondjuk 15 ezer forint alatt.
2013. aug. 28. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen gépet akarsz rátenni.

egy könnyű kompakthoz jók az olcsó Hamák.

lényeg, hogy elbírja

2013. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kompaktnak majdnem minden jó, ami nem lötyög, ha megrázod. Ha tükröst akarsz rátenni, az macerásabb, mert ha gyenge, a hosszú expo alatt elmozdul a fej.
2013. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Canon 1100D, egyenlőre csak kitobival.
2013. aug. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!