Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért vonják oly sokan kétségbe?

Miért vonják oly sokan kétségbe?

Figyelt kérdés
Azt,hogy Fekete László nem használt soha szteroidokat.Hiszen mindig olyan rezzenéstelen őszintének tűnő ábrázattal mondja:-én bizony egy deka mocskot nem nyeltem le.
2014. okt. 21. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nyelte le. Szúrta! Egyszerű a válasz am. Élsportoló, és minden élsportban megy a dopping. Csak sajnos nálunk az doppingol aki lebukik.
2014. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele,hogy az eredetileg egymás emelésére,épülésére szolgáló nemes versengés mivé korcsosult.Az (él)sport már nem több mint ostoba,önmagában értelmetlen rekordhajhászás és a szponzorokért folytatott becstelen harc.Ahol nem számít ha színészkedem,megmogyorózom az ellenfelet csak a bíró észre ne vegye.

-------------------------------------------------------

A kérdés inkább arra vonatkozik:mért elképzelhetetlen,hogy vannak erős emberek dopping nélkül is?Attól,hogy a többség mérgezi magát még lehet néhány,"fanatikus",becsületes sportoló.

2014. okt. 21. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol ez megy: aki lebukik, csak az doppingol :D. Ha pl. kicsit az NFL / NBA mögé nézel (pl. helyi netes újságokban, ahol nincs fizetett sajtója / elég nagy hatalma a ligáknak) akkor szembesülhetsz azzal, hogy mekkora probléma ez a tengeren túlon is (ráadásul ott a legenyhébbek az ellenőrzések). Civil szervezetek ott is harcolnak az ellenőrzések szigorításáért, de ezidáig csupán egy alapítványig jutottak a sportsérültek megsegítésére (a doppingolásba belenyomorodott sportolók ott is tabutémának számítanak az országos médiákban).
2014. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!