Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olvasom, hogy sokan ne edzenek...

Olvasom, hogy sokan ne edzenek lábra. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Ahova járok edzőterembe ott a nagytöbbség eddz lábra is tapasztalataim alapján.

2014. szept. 3. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyien edzenek lábra.
2014. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2014. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hova jársz Sandorzsolt?
2014. szept. 3. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem árulnám el pontosan, de 10. ker.
2014. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán vagyok grammar nazi, de nem felszólító módról van szó, úgyhogy edz, nem eddz. (Ma láttam egy iskolai tablón, hogy "játsszva", kicsit érzékeny vagyok.)


Erről még nem hallottam, de persze én mit sem értek a témához, edzőterembe se akarok járni sosem, az a környéken nincs is, elvagyok itthon.

De még én, a lusta hiperlaikus is vad ötletnek tartja, hogy kihagyjuk a lábat... Bár nálam sok butább ember van.

Én nem akarok kihagyni semmit, azt sem, ami nem látszik a selfie-ken... Részben erőért, részben kinézetért akarok edzeni, plusz a hosszú, egészséges élet is ott van... Nem így kell? :D

2014. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem edzek lábra. És hogy miért?

Mert úgy nézek ki, mint aki 10 évig csak lábazott felső testem meg sehol! -.-'

De amúgy kézizek.. És laza 5 km/nap futás megvan.. szóval nem fognak elsorvadni a lábaim.

2014. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Edzenek lábra ahová járok lábnyújtás,lábhajlítás,vádli de guggolni nem sokan szeretnek és rendes guggolást nem is láttam még.Van a Smith keretben rogyasztó bohóckodás és a fél guggolás amit csinálnak,de senki nem guggol le teljesen.Aztán járok egy másik helyre is edzeni más sportot és ott a súlyemelő teremben crosstraining edzés van,azok nyomják rendesen mélyen és a lányok is az elől guggolást.
2014. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg a combom aránytalanul nagy a felsőtestemhez képest (nem mintha amúgy nagyon izmos lenne, de kevésbé szégyenletes), de nem hagyom ki így sem a lábedzést.


Nálunk a teremben rajtam kívül eddig 2 tagot láttam lábazni.

2014. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!